“Výborná vegetariánská restaurace!”
Recenze Laibon

Laibon
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 14. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Vegetariánské/ veganské jídlo na vynikající úrovni - čerstvé suroviny, výborně dochucené, skvělá, příjemná obsluha v podání pana maitele, který svou práci dělá opravdu s láskou a vášní, příjemné prostředí :-).. Jakékoliv změny, co se týče dietních změn nejsou problém. Restaurace je navíc spojena s čajovnou. V létě možnost posezení na zahrádce přímo u řeky s výhledem na zámeckou věž :-).. Fantazie! :-)

Poděkujte uživateli johanesblond.

Recenzováno: 31. prosince 2017

Útulný interiér a sympatická obsluha (manželka sice říkala, že tepláková souprava není úplně ideální, mně osobně to nevadilo). Jídlo Dhal, tzn. červená čočka s cuminem, kari, rajčaty, arabským chlebem bylo dobré. Manželky pohankové palačinky se špenátem, sušenými rajčaty, smetanou, tzatziki a letním salátem byly taktéž super. Dětská stolička a menší dětský koutek je plus, menší mínus je jídelní lístek (už velmi odrbaný). Určitě tuto vegetariánskou restauraci můžu doporučit (jako velkému masožravci mi chutnalo).

Poděkujte uživateli Petr F.
Recenzováno: 21. prosince 2017

Dle jisté recenze třetí nejlepší vegetariánská restaurace v Krumlově. Ano, za předpokladu, že tam jsou jen dvě.
Pokud máte snížený hygienický standard, tak vám nádobí, na němž naleznete stopy jídel předchozích návštěvníků, nejspíš vadit nebude. Já jsem s tím trochu zápasila. Nejvíce u hrnku, kterým jsem točila dokola, abych našla nejčistější stranu, ze které lze pít. Lžičku jsem raději zavrhla hned. Beztak nebylo, co bych s ní míchala, protože hrnek čaje za 60 Kč, byl zpola prázdný. Hlavní chod byl dle jídelního lístku palačinka, ale mohl být v podstatě cokoliv, protože byl zcela bez chuti. Ovšem, co chybělo na chuti, bylo dohnáno na objemu - palačinka byla tlustá půlcentimetru. Závěrem nás obsluhující pán v teplákovce zaskočil gestem vyjadřujícím, že jsme si pochutnali. Opravdu jsem nevěděla, jestli to myslí jako vtip a nebo už začaly působit ty drogy, na kterých zřejmě frčí a díky, kterým se pořád směje svým vtipům. Každopádně nás humor při porovnávání cen a kvality rozhodně přešel.

Poděkujte uživateli yahoodkamd.
Recenzováno: 4. října 2017

Pan, ktery nas obsluhoval byl nadherne vysmaty. Ten matros, na kterem ujizdi, chci taky! Jinak jidlo za docela vysokou cenu nebyla zrovna kulinarina. Quesadilla vypadal dost podobne jako arabsky chleb, jidlo nemelo moc napad.

Poděkujte uživateli 86Spike.
Recenzováno: 1. října 2017

Tato restaurace nám byla doporučena. Obsluha byla dobrá, jídlo za ty ceny průměrné. Pití drahé. Nachází se tesně vedle Dwou Marií, takže si někdy nevšimnete, že sedíte v jiné restauraci než do které jste měli původně namířeno.

Poděkujte uživateli Eva P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Laibon, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Laibon? Sdílejte své zkušenosti!