“Srdeční záležitost a čas na kaizen”
Recenze Laibon

Laibon
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 19. června 2018

Jediná ryze vegetariánská restaurace v historickém centru je pro mne srdeční záležitostí. Má terasu na břehu Vltavy, personál v čele s Davidem patří mezi nejsympatičtější ve městě, respektuje génia loci města (jen se podívejte na Tu jemnou čajovnu, která je součástí Laibonu!), a já jsem vegetarián, takže je to jasně na pět hvězdiček, že? Bohužel není. Laibon je hodně konzervativní, a nemění se. A kaizen (postupná změna k lepšímu) je třeba všude, konkurence ani v Česku nespí, a leckde si na vegetariánském jídle tak pochutnáte, že je to opravdu zážitek. Až taková jídla budou dělat v Laibonu, bude tato sympatická restaurace taková bomba, jako bývala, když ji otevírali. Je čas na kaizen, Davide! Máte na to!!!

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli 486jiriv.

Recenzováno: 4. června 2018

K tomuto zážitku bych se velice nerada vracela, takže jen poměrně stručně. Jedná se o vegetariánskou restauraci, přímo v srdci nádherného města Český Krumlov. Nicméně tohle mělo do nádhery hodně daleko... Samotné jídlo by až taková katastrofa nebyla, avšak vezmeme-li v úvahu, že malé porce jsou chytře schované pod kilem něčeho zeleného, špinavé sklo, kde na sklenici od vína jste schopni najít rtěnku po předešlém uživateli a v neposlední řadě nelidská marže a to i na Krumlov-(0,3 piva za 60kč). Potom všem jsem si myslela, že jsem ve špatném snu, ovšem jen do doby, než sem zavítala na místní toalety. Ty radši nechám úplně bez komentáře, to jest spíš otázka pro hygienu. Co se obsluhy týče, blonďatý borec mi přijde trochu z jiného světa, jinak si neumím vysvětlit jeho výbušné reakce smíchu na vlastní vtipy, navíc bych mu doporučila nějakou číšnickou zástěru s kapsou na peněženku, jelikož tam kde je nosí on, si nemyslím, že úplně patří. Tolik k mému doporučení a jedno vím zcela jistě, s manželem návštěvu v blízké době určitě nezopakujeme.

Datum návštěvy: květen 2018
1  Poděkujte uživateli zdendalebeda96.
Recenzováno: 7. května 2018

Aktivní obsluha, možná až moc, pán obslouží a komunikuje se zákazníky v cizím jazyce, pokud je potřeba (anglicky, německy, japonsky). Jídlo dobré, dobře ochucené, obsluha rychlá, doporučuji návštěvu.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli mensikp.
Recenzováno: 22. dubna 2018

Po návštěvě restaurace ji mohu hodnotit jen pozitivně. Jsem průvodce a pro klienty s požadavky na zvláštní způsob stravování (veganské, bezvaječné, bezmasé, ezlepkové) je restaurace ideálním místem. Nabízí i krásné posezení přímo u Vltavy s výhledem na Lazebnický most. Jídlo mohu také hodnotit jen pozitivně. Miluju maso, ale na restauraci se zaměřením na veganskou kuchyni mají dobře chutnajcí jídla a na české poměry hodně pálivé a správně kořeněné, což je jen dobře :) Byli jsme zde se dvěma klienty z Indie a jídlo si moc pochvalovali :) Bonusem jistě může být přjemná obsluha se znalostmi indické kultury.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Tomáš L.
Recenzováno: 21. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Na učtenku jsme na tři vyzváni čekali 15 min, pak neměli na vracení, chtěli nám dat Eura. Špatný servis v tomto ohledu. Jídlo nebylo špatně, ale taky ničím vyjmecne. Komentáře nepíšu, ale potom co jsem došel již v radě do čtvrté restaurace kde jsem odcházel vyslovene zklamaný si říkám ze psát komentáře má cenu.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Compass532570.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Laibon, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Laibon? Sdílejte své zkušenosti!