“Hygiena... ”
Recenze Laibon

Laibon
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Na tuto restauraci jsem již recenzi psal, ale napadá mě... Co na to místní hygiena? Můj názor je, že je asi pěkně uplácená. Protože jinak by byl podnik dávno zavřený. Doufám, že se místní úřady zamyslí... A nebo jim stačí všimné od takových majitelů?... Kdo ví.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli mweissiew.

Recenzováno: 26. září 2020 prostřednictvím mobilu

Přisli jsme v páru na oběd, usadili jsme se venku ,výhled pěkný, ale vůně travky v zádech nic moc. Obsluha byla hned u stolu, ale rychlá a příjemná obsluha tuto hrůzu opravdu nevykompenzuje. Pivo za 65kč a čaj v sáčku za 60kč. Porce jídla by byla i v pořádku, kvalita už ovšem ne. Jídlo jsme dostali již 5min od objednání, tuším, že díky mikrovlnce. Salát, který patřil k hlavnímu chodu, byl jen na velké kostky nakrájená zelenina přelitá litrem balsamica. Cena vážně neúměrná, na ohřívané jídlo bez chuti. Třešničkou na dortu bylo už jen to, když jsem po zaplacení běžel na apartmán rovnou na záchod a s křečemi v břiše si přemítal, jak ty prachy letí do hajzlu. Hodnocení? Přítelkyně je 6 let vegetariánem, a po tomto zážitku těžce přemýšlela o stejku od vedle.
Mockrát děkujeme, už nikdy více.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli husakmichal.
Recenzováno: 29. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Český Krumlov je nádherný, ale prosím všechny ať si nezkazí dojem zde... Obsluha velmi žinantní až trapná. Tykání, úsměvy ala rasputin... Dali jsme si salát s těstovinami, až příliš rychlé podání mě překvapilo. Po bližším zjištění jedním slovem děs. Slovy pět vrtulek a zbytek jakého si ala italského salátu, který byl ale použít před námi už dříve. Majitel by se měl stydět, smrad a bordel. Asi v době covidové je objekt využívám i pro bezdomovce, protože tak vypadá. Ceny jako v Hiltnu. Žakuj z filmu Návštěvníci by si asi pochutnal. Tato restaurace je ostudou Vege restaurací a celého Krumlova.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli mweissiew.
Recenzováno: 19. července 2020

Byli jsme zde po dvou letech znovu, protoze jsem se chtela presvedcit, zda- li je to porad tak strasne a zda-li tam pracuje porad ten sjety cisnik! Ano, byl tam a sklebil se jak negramotny! hruza, degustacni vege menu pro dve osoby nebyla dobra volba a pivo bylo zvetrale. Musela jsem to jit prepit do pivovaru.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli b_ra_486.
Recenzováno: 19. července 2020

Konečně jsme narazily na vegetariánskou restauraci aby jsme si dali oběd.
Ochotný, milý a rychlý personál. Na jídlo jsme čekali jen cca 10 minut. Celý jídelný lístek jsou bezmasá jídla, takže jsem od radosti nevěděla co si objednat. Chilly bolo dobrý, super. já jsem si dala Dhal,byl ale málo dochucený, jinak dobrý. Největší problém pro mne byla čistota-spíš teda bordel a nevábná vůně- na toaletách a nečistota kolem baru.
Nedá se platit kartou
Dá se platit eurami

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Denda29.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Laibon, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Laibon? Sdílejte své zkušenosti!