“Úžasná atmosfera”
Recenze Masná 130

Masná 130
Popis: Designová kavárna uprostřed turistického centra Českého Krumlova. Klidná oáza jen pár kroků od hlavní třídy. Výběrová káva z britské pražírny Has Bean, v nabídce jak espresso a jeho příbuzné nápoje, tak i filtry (batch brew, kalita). Domácí koláče a dezerty ve francouzském i středoevropském stylu. V kavárně je také menší design store s autorskými šperky od mladých designérek.
Recenzováno: 11. října 2020 prostřednictvím mobilu

Naprosto uzasne místo v turisty přeplněném Českém Krumlove. Dal jsem si dvě kávy, protože jsem nevěřil jak muže být dobra.

1  Poděkujte uživateli 181pavelr.

Recenzováno: 14. září 2020 prostřednictvím mobilu

Ač neradi píšeme negativní recenze, tak v tomto případě jsme měli velká očekávání a nastalo u nás velké zklamání. Na toto místo nás nalákala kniha od Lukáše Hejlíka Gastromapa 365 a recenze zde. Možná že jsme přišli v nevhodný čas, ale v podstatě nebylo z čeho vybírat, čekaly na nás tři chleby, kterým chyběl nápad za tak vysokou cenu‍♀️ Obsluha byla milá a vstřícná, interiér byl krásný čistý a toalety byly na tom všem nejlepší, krásné a nápadité tak snad příště ✊

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli HanusLena.
Recenzováno: 10. září 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělý batch brew - Etiopie, s podtony muškátu. Čistý interiér a nádherně zpracované toalety v suterénu. Ideální Zastávka pro milovníky kávy jako jsme my.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli hajkovsky.
Recenzováno: 21. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Moc skvělá kavárna. Zašly jsme zde na doporučení z knihy Lukáše Hejlíka. Daly jsme si zde ledové latte a limonádu (černý rybíz). Obsluha moc skvělá a usměvavá.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli dominika_jnk.
Recenzováno: 27. července 2020

...až budte v Krumlově hledat místo pro večeři a večerní posezení...zcela jistě zavítejte sem...vše na jedničku...Doporučuji

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli smutny_klaun.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Masná 130, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Masná 130? Sdílejte své zkušenosti!