“Krásný večer!”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Romantický, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 28. listopadu 2016

Do restaurace jsme zašli na večeři a skvělý zážitek! Obsluha vstřícná, vtipná, usměvavá, jídlo výborné! K tomu nám zahrálo kytarové duo, zkrátka krásný večer! Doporučuji

Poděkujte uživateli 17lucie17.

Recenzováno: 18. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Výborná obsluha skvělé jídlo, doporučujeme. Při příští návštěvě přijdeme velmi radi na večeři znovu. Vladimír a Erika Kalašovi - Vysoké Mýto. :-)

Poděkujte uživateli Vladimír K.
Recenzováno: 7. října 2016

V restauraci jsme měli objednaný stůl. Komunikace s obsluhou restaurace byla velmi příjemná a jejich přístup velmi vstřícný . Připravené jídlo bylo velmi dobré.

Poděkujte uživateli Jitka M.
Recenzováno: 4. srpna 2016

Nejlepší svickova , králík na smetane, vepřová, guláš a co potom ty housgemachte dezerty, neskutečný gastronomicky zazitek

1  Poděkujte uživateli Martinparal.
Recenzováno: 21. července 2016 prostřednictvím mobilu

Super obsluha, velice dobre jidlo, mohu doporucit. Pratelska obsluha, chvalitebna kulajda. Vynikajici kureci spiz.

Poděkujte uživateli Lubos S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Konvice, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurant Konvice? Sdílejte své zkušenosti!