“Večeře před divadlem ”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 17. června 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme tuto restauraci s přáteli. Měli jsme udělenou rezervaci a seděli jsme na příjemné terase s výhledem na zámek. Musím pochválit velice pozorný personál. Jídlo bylo výborné.

Poděkujte uživateli Petr H.

Recenzováno: 28. listopadu 2016

Do restaurace jsme zašli na večeři a skvělý zážitek! Obsluha vstřícná, vtipná, usměvavá, jídlo výborné! K tomu nám zahrálo kytarové duo, zkrátka krásný večer! Doporučuji

Poděkujte uživateli 17lucie17.
Recenzováno: 18. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Výborná obsluha skvělé jídlo, doporučujeme. Při příští návštěvě přijdeme velmi radi na večeři znovu. Vladimír a Erika Kalašovi - Vysoké Mýto. :-)

Poděkujte uživateli Vladimír K.
Recenzováno: 7. října 2016

V restauraci jsme měli objednaný stůl. Komunikace s obsluhou restaurace byla velmi příjemná a jejich přístup velmi vstřícný . Připravené jídlo bylo velmi dobré.

Poděkujte uživateli Jitka M.
Recenzováno: 4. srpna 2016

Nejlepší svickova , králík na smetane, vepřová, guláš a co potom ty housgemachte dezerty, neskutečný gastronomicky zazitek

1  Poděkujte uživateli Martinparal.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Konvice, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurant Konvice? Sdílejte své zkušenosti!