“Králík na smetaně”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 1. července 2017

Dávám si V Konvici králíka na smetaně již minimálně 15 let asi tak dvakrát za rok, ale dnes to byla hrůza. Maso bez chuti, omáčka nebyla králík na smetaně ale voda bez zeleniny i bez smetany. Snad to byla jen vyjímka. JInak obsluha výborná, příjemná i další jídlo bylo dobré.

Poděkujte uživateli Michael K.

Recenzováno: 17. června 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme tuto restauraci s přáteli. Měli jsme udělenou rezervaci a seděli jsme na příjemné terase s výhledem na zámek. Musím pochválit velice pozorný personál. Jídlo bylo výborné.

Poděkujte uživateli Petr H.
Recenzováno: 28. listopadu 2016

Do restaurace jsme zašli na večeři a skvělý zážitek! Obsluha vstřícná, vtipná, usměvavá, jídlo výborné! K tomu nám zahrálo kytarové duo, zkrátka krásný večer! Doporučuji

Poděkujte uživateli 17lucie17.
Recenzováno: 18. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Výborná obsluha skvělé jídlo, doporučujeme. Při příští návštěvě přijdeme velmi radi na večeři znovu. Vladimír a Erika Kalašovi - Vysoké Mýto. :-)

Poděkujte uživateli Vladimír K.
Recenzováno: 7. října 2016

V restauraci jsme měli objednaný stůl. Komunikace s obsluhou restaurace byla velmi příjemná a jejich přístup velmi vstřícný . Připravené jídlo bylo velmi dobré.

Poděkujte uživateli Jitka M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Konvice, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurant Konvice? Sdílejte své zkušenosti!