“Poprvé super, druhá návštěva - příšerné”

Restaurant Konvice
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Rezervace
Recenzováno: 7. května 2018 prostřednictvím mobilu

První návštěva probíhala skvěle. Neměli jsme žádná očekávání a nakonec jsme byli příjemně překvapeni skvělou obsluhou (pán, který pro Konvici prý pracuje už 14 let) a výborným jídlem a pivem.
Druhý den jsme se stavili jen na pivko a polévku, byla tam jiná směna. Kulajda byla fakt “jiná” - hodně vodová, vajíčko natvrdo na kostičky, šlehačka ze spreje. Obsluha hrozná - hodně nepříjemná servírka.

Datum návštěvy: květen 2018
1  Poděkujte uživateli Jézza V.

Recenzováno: 21. července 2017

Pro venkovní posezení ideální, uvnitř také velmi pěkné prostředí. Zašli jsme na oběd i na večeři. Jídla tradiční, ale velmi dobře zpracovaná a ochucená, vyzkoušeno v 6-ti lidech 10 chodů - všechno velmi dobré. Předkrmy, masa, přílohy i dezerty! Pokud kuchař zůstane, budeme se vracet! Ceny na Krumlov solidní.

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli novakpetros.
Recenzováno: 1. července 2017

Dávám si V Konvici králíka na smetaně již minimálně 15 let asi tak dvakrát za rok, ale dnes to byla hrůza. Maso bez chuti, omáčka nebyla králík na smetaně ale voda bez zeleniny i bez smetany. Snad to byla jen vyjímka. JInak obsluha výborná, příjemná i další jídlo bylo dobré.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli mika_koshonson.
Recenzováno: 17. června 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme tuto restauraci s přáteli. Měli jsme udělenou rezervaci a seděli jsme na příjemné terase s výhledem na zámek. Musím pochválit velice pozorný personál. Jídlo bylo výborné.

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli PetrH393.
Recenzováno: 28. listopadu 2016

Do restaurace jsme zašli na večeři a skvělý zážitek! Obsluha vstřícná, vtipná, usměvavá, jídlo výborné! K tomu nám zahrálo kytarové duo, zkrátka krásný večer! Doporučuji

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli 17lucie17.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Konvice, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurant Konvice? Sdílejte své zkušenosti!