“Poprvé super, druhá návštěva - příšerné”

Restaurant Konvice
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Rezervace
Recenzováno: 7. května 2018 prostřednictvím mobilu

První návštěva probíhala skvěle. Neměli jsme žádná očekávání a nakonec jsme byli příjemně překvapeni skvělou obsluhou (pán, který pro Konvici prý pracuje už 14 let) a výborným jídlem a pivem.
Druhý den jsme se stavili jen na pivko a polévku, byla tam jiná směna. Kulajda byla fakt “jiná” - hodně vodová, vajíčko natvrdo na kostičky, šlehačka ze spreje. Obsluha hrozná - hodně nepříjemná servírka.

1  Poděkujte uživateli Jézza V.

Recenzováno: 2. dubna 2018

V rámci Českého Krumlova, kde restaurace nabízejí vše jako přes kopírák byl oběd v Konvici příjemným překvapením. Dobré místo a přitom málo hostů, rychlá obsluha, se kterou se v pohodě domluvíve ve více jazycích. Jídlo spíše lepší průměr, ceny lehce nad krumlovským průměrem.

Poděkujte uživateli Jan Z.
Recenzováno: 21. července 2017

Pro venkovní posezení ideální, uvnitř také velmi pěkné prostředí. Zašli jsme na oběd i na večeři. Jídla tradiční, ale velmi dobře zpracovaná a ochucená, vyzkoušeno v 6-ti lidech 10 chodů - všechno velmi dobré. Předkrmy, masa, přílohy i dezerty! Pokud kuchař zůstane, budeme se vracet! Ceny na Krumlov solidní.

Poděkujte uživateli novakpetros.
Recenzováno: 1. července 2017

Dávám si V Konvici králíka na smetaně již minimálně 15 let asi tak dvakrát za rok, ale dnes to byla hrůza. Maso bez chuti, omáčka nebyla králík na smetaně ale voda bez zeleniny i bez smetany. Snad to byla jen vyjímka. JInak obsluha výborná, příjemná i další jídlo bylo dobré.

Poděkujte uživateli Michael K.
Recenzováno: 17. června 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme tuto restauraci s přáteli. Měli jsme udělenou rezervaci a seděli jsme na příjemné terase s výhledem na zámek. Musím pochválit velice pozorný personál. Jídlo bylo výborné.

Poděkujte uživateli PetrH393.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Konvice, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurant Konvice? Sdílejte své zkušenosti!