“Výborné jídlo”
Recenze MY SAIGON

MY SAIGON
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasné. Urcite se vrátíme. Milá a rychlá obsluha. Polévky i předkrmy chutnají skvěle. Stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli Dagi1122.

Recenzováno: 26. září 2019

Velice doporučuji tuto restauraci, příjemné prostředí a skvělá nabídka za dobré ceny a hlavně velmi chutné jídlo! Vřele doporučuji!

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Highty.
Recenzováno: 19. září 2019

Hezké prostředí, milý personál, průměrné ceny. Hovězí Pho Bo - na mě byl vývar slabý a polévka ne moc výrazná. Jinak nabídka pokrmů dostačující. :)

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli zuzanasekacova.
Recenzováno: 13. srpna 2019

Dali jsme si zde Bum bo, sushi a polévku Yum. Vše bylo výborné, ceny jsou dobré a velmi příjemná obsluha.

Poděkujte uživateli michald4444.
Recenzováno: 12. srpna 2019

Na restauraci jsme narazili náhodou a druhý den jsme se do ní vypravili znovu. Výborně jídlo, milá obsluha. Doporučuji.

Poděkujte uživateli Dagi1122.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo MY SAIGON, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili MY SAIGON? Sdílejte své zkušenosti!