“Spokojenost”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Romantický, Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 29. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme velmi spokojeni. Obsluha i jídlo skvěle, mohu jedině doporučit :) radi se tam budeme s přáteli vracet

Poděkujte uživateli adamchroust.

Recenzováno: 25. listopadu 2017

příjemné prostředí, vynikající jídlo , velké porce, cena odpovídající, personál velmi ochotný,griluje se přímo před hosty.

Poděkujte uživateli ladkakreslova.
Recenzováno: 17. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo chuťově dobré, ale špíz byl z jednoho konce skoro nedopečen a z druhého konce zase až moc, obsluha velmi příjemná, cena dle místa a počtu turistů asi přiměřená, ale převyšuje kvalitu. Stylová krčma pěkná, ale místo potřebuje vyčistit, toaleta nic moc. Celkový dojem to bohužel zbytečně kazí.

2  Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 8. října 2017

Této krčmě nemám co vytknout. Místo působí malebně, máte možnost přímo vidět přípravu masa ve zdejší otevřené peci, obsluha je velice pozorná. Ačkoliv tu pravděpodobně budete jako jediní Češi, určitě stojí za návštěvu. Maso tu opravdu umí a nám velice chutnalo. Jedno z mála míst v Krumlově, kde se dobře najíte. Doporučuji ale předem rezervaci, sice jsme měli štěstí, ale je lepší si dopředu zavolat a zjistit situaci.

Poděkujte uživateli Kitt K.
Recenzováno: 1. října 2017

Skvělá, profesionální, vstřícná obsluha! výborné jídlo, příjemné prostředí,to jsme zažili v Krčmě v Šatlavske ulici při obědě 9.zari . Doporučujeme a zdravíme skupina 20ti zahradníku z Aigenu!

Poděkujte uživateli Dasa F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Krčma v Šatlavské Ulici, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Krčma v Šatlavské Ulici? Sdílejte své zkušenosti!