“Gastronomické porno”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Romantický, Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Rezervace
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Celá restaurace byl pro nás neskutečným zážitkem... Interiér úplně skvělý, obsluha v pohodě, jídlo neskutečný... MŇAM..

Poděkujte uživateli andreao926.

Recenzováno: 27. září 2020

Do Krumlova jsme přijeli na prodloužený víkend. Svatováclavské slavnosti nám zrušili,tak jsme se rozhodli zkoušet restaurace a ochutnávat místní kuchyně. V plánu byl oběd v jedné,večeře v další restauraci..druhý den to samé. Dopadlo to tak,že oběd byl v jedné, a večeře,oběd a další večeře byla právě tady,v Krčmě Šatlava. Nikam jinam jsme už nechtěli. Obsluha byla úžasná milá a vstřícná. FANDA, grillmistr a správnej chlap, který v tom vedru u ohně a celý den připravuje to úžasný maso,umí a dělá svoji práci na jedničku. Chtěli jsme ochutnat vše,ale to bychom tu museli zůstat o pár dní déle. To ale stihneme při další návštěvě Krumlova, protože jsme objevili asi to nejlepší místo kde se v tomto krásném městě dá najíst. Děkujeme !!!
Vláďa a Terka ze Vtelna u Mostu.

Poděkujte uživateli Vladimir_Hruska.
Recenzováno: 24. září 2020

Šatlavu jsme při víkendovém pobytu museli navštívit hned dvakrát. Při první návštěvě nás tak zaujal jídelní i nápojový lístek, že se nedalo odjet bez vyzkoušení více jídel, které byli naprosto vynikající. Styl restaurace, atmosféra i obsluha byli naprosto famózní. Tak to má vypadat a mohu jedině doporučit. Určitě se rádi vrátíme.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Tereza h.
Recenzováno: 22. září 2020 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme si vyhlédli z recenzí a ohlasů, musím uznat, že vysoké hodnocení nese právem.

Dnes v podvečer jsme šli zrovna okolo a vůně nás táhla za nos z nedaleké ulice.
Místo u stolu se našlo i bez předchozí rezervace, ale stejně doporučím si stůl raději zamluvit, dnes jsme měli štěstí.

Obsluha rychlá, usměvavá a velmi profesionální. Pivo výborné, předkrm zajímavý a hlavní chod bych popsal slovy "ten maník u grilu svojí práci miluje..." Maso šťavnaté, ideálně kořeněné, servírované s pořádnou naloží zeleniny, pečených brambor s česnekovým dipem a výborným domácím bramborákem.

Zaslouženě plný počet bodů - 5/5

Děkujeme za fantastický gastrozážitek!

Poděkujte uživateli FoxKrnov.
Recenzováno: 20. září 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá kuchyně, výborné pivo a široký výběr pro milovníky masa. Obsluha byla milá a rychlá. Pěkné posezení venku.

Poděkujte uživateli nnn114.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Krčma v Šatlavské Ulici, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Krčma v Šatlavské Ulici? Sdílejte své zkušenosti!