“Výborný oběd, doporučuji!”

Kuchyně: Mezinárodní
Vhodné pro: Pěkný výhled
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 18. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme vybrali podle recenzí a také můžeme jen doporučit. Výborné jídlo - jehněčí kolínko na červeném víně, krůtí steak v těstě se špenátem a hořčičnou omáčkou, čokoládový dortík a skvělá zázvorová limonáda. Obsluha velmi milá a pozorná, na nic jsme dlouho nečekali. Posezení na terase s výhledem na zámek jako třešnička na závěr.

Poděkujte uživateli Katka S.

Recenzováno: 13. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Celkove hezky vecer, chutne jidlo, pozorna obsluha. Trosku zmatek se servirovanim jidla - na pizzu jsme museli cekat, kvuli problemu s peci.

Poděkujte uživateli helji.
Recenzováno: 12. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi vstřícná a pozorná obsluha, skvělý výhled z rerasy, vynikající jídlo, které je i krásně servírované. Jediná restaurace v centru Krumlova, kterou jsme našli, kde se dá platit kartou.

Poděkujte uživateli FeroH12.
Recenzováno: 6. srpna 2018

Dali jsme si lasagne, byly výborné, profesionální přístup, krásné prostředí s výhledem na Vltavu. Dala se udělat rezervace ráno na oběd tentýž den, což přišlo vhod. V létě tu budete jen těžko hledat volná místa.

1  Poděkujte uživateli Eliška P.
Recenzováno: 3. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili v době večeří, zahrádka byla plná, obsluha dost vázla, po usazení jsme čekali na objednávku cca 20 minut. Ceny v restauraci jsou vyšší, dala jsem si lasagne - ty byly velmi dobré, nebyly suché, porce velká. Dále jsme si dali špagety s jamon šunkou a sugem, těstoviny domácí, sugo bylo hodně doslazené, což kazilo chuť, celkově to ceně moc neodpovídalo. Nejhorší byl asi steak z lososa s risottem a brokolicí - losos byl přepečený, risotto nebylo vůbec krémové, naopak bylo hodně suché, brokolice neochucená, na to že to bylo nejdražší jídlo, které jsme objednali, bylo nejslabší. Musím ale pochválit velký výběr dobrých vín a informovanost obsluhy o nich. Celkově spíše doporučuji, ale připravte se na vyšší ceny, které ne vždy odpovidaji kvalitě jídla.

Poděkujte uživateli Hedvika V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Papa's Living Restaurant, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Papa's Living Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!