Recenzováno: 20. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Parádní ubytování v blízkosti centra Krumlova, kde si krom krasnyho pokoje a skvělé snídaně užijete i možnost infrasauny a odpočinek ve vířivce. Majitel sympatický a velmi vstřícný. Dýchne na vás rodinná pohoda.

Datum pobytu: listopad 2016
Poděkujte uživateli pimpin007.
Recenzováno: 6. července 2016

Penzion jsme si vybrali z důvodu toho, že nebyl v centru města. Pokoj jsme měli čistý, penzion byl pěkný ale chyběl nám tady někdo na recepci,v posteli byly proležené matrace a v pokoji jsme měli vytrženou zásuvku z které koukaly dráty. Na to, že personál dopředu věděl, že přijedeme s malým dítětem, tak nám mohli zásuvku opravit nebo nám dát jiný pokoj. A v dnešní době už bych čekala snídaně v ceně ubytování.

Datum pobytu: květen 2016
Poděkujte uživateli Karolína k.
Martin N, Owner v zařízení Penzion Delanta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. července 2016

Dobrý den Karolíno, děkuji za Vámi napsanou recenzi a dovolte mi prosím na ni reagovat, i když to není zrovna jednoduché, vzhledem k tomu, že váš pobyt proběhl už v Květnu t.r. a při množství hostů, které máme, již není v našich silách si váš konkrétní případ vybavit a zjistit proč nebyl nikdo na recepci. V standardní době "check-in" pro to musel být vážný důvod, pokud to bylo po 18.00, pak je to s dovolením pochopitelné. Matrace vč. roštů jsou kompletně vyměněny za nové. Rozbitá el. zásuvka mě mrzí, ta měla být opravena, za takovou nebezpečnou závadu se velmi omlouvám. Co se týká snídaní, je potřeba si uvědomit, že zhruba 40% hostů v Č. Krumlově volí možnost pobytu bez snídaně, takto jim vycházíme vstříc. Pokud je snídaně zahrnuta v pobytu, je cena vždy vyšší. Věřím, že naše cenová politika je vzhledem k oblasti poměrně příznivá i po připočtení snídaně. Přeji Vám i Vaší rodině příjemné letní dny a zdravím, Martin Niedl

Recenzováno: 30. května 2016

Tento penzion jsem si zvolila na základě velice kladných ohlasů zde na Tripadvisoru, ale i na jiných stránkách. Nebyli jsme z návštěvy a ubytování zde ani trochu zklamaní, je to penzion, který se nachází asi 15 minut chůze od centra, co jsem se dočetla, že někomu vadil panelák umístěný před penzionem, tak kdybych kolem něj nechodila tak o něm ani nevím, jako rozhodně to nepovažuji za mínus. Pokoje byly veliké, čisté, my měli i kuchynku, což byla velká výhoda. Opravdu nemám co vytknout, připlatili jsme si i snidaně u kterých nic nechybělo, navíc jsme tam byli vždy jen dva páry, takže jsme se tam nemuseli s někým strkat ani nic podobného. Rozhodně mohu tento penzion doporučit

Tip ohledně pokoje: Spali jsme v přízemí, přes den tam nesvítilo tolik sluníčko a tak byla v pokoji velmi příjemná teplota, i přesto, že venku bylo teplo.
Datum pobytu: květen 2016
Poděkujte uživateli 545mark_taj.
Recenzováno: 7. listopadu 2015

Ačkoliv jsem nebyla ubytována v tomto Penzionu, byli jsme s přítelem zarelaxovat ve vířivce a na masáži v penzionu Delanta. Musím říci, že tak milá obsluha a profesionální přístup již jsem dlouho nikde nezažila. Mohu jen doporučit. Při příští návštěvě Krumlova jistě využijeme i ubytování v tomto penzionu, alespoň to budeme mít blíže k jejich službám doplňkovým jako je právě vířivka a masáže, které mi v hotelech v Krumlově chyběli.

Datum pobytu: listopad 2015
Poděkujte uživateli Tantra M.
Recenzováno: 28. srpna 2014

Moderně zařízený, čistý, útulný a perfektně situovaný penzion za výbornou cenu. Majitelé přátelští, nápomocní a neskutečně milí. Pokoj prostorný, pohodlná postel (ačkoliv trochu proležená matrace), teplo, ticho. K snídani všechno, na co si člověk vzpomene - jako od maminky. Vynikající, čerstvé pečivo, ovoce, uzeniny, snad i domácí zelenina :) Super káva!!! Už se těšíme na další pobyt, kdy už bude určitě fungovat wellness. K dispozici byla po celý den kuchyňka, ve které si člověk mohl uvařit kávu/čaj/vzít pivo/sekt. Vzdálenost od centra cca 10-15 minut příjemnou procházkou. V bezprostřední blízkosti obchody a skvělá řízková restaurace Pivoňka. Zároveň je člověk v klidu, v noci nic nebudilo.

Tip ohledně pokoje: Měli jsme možnost prohlédnout si tři ze čtyř pokojů. Jednička prostorná s dětskou postýlkou, dvojka menší, ale nesmírně útulná romantika a čtyřka prostorný aparmán s vlastní dobře zařízenou kuchyňkou.
Datum pobytu: srpen 2014
2  Poděkujte uživateli Smallicek.