“Pravá italská”

Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 3. dubna 2018

Restaurace nabízí menu se zaměřením na italskou kuchyni.
Těstoviny byly kvalitní a připravené přímo na skus, dobře ochucené.
Obsluha milá a nevtíravě pozorná.
Prostředí restaurace v prvním patře bylo útulné.
Cenově přijatelné, nicméně v době mimosezónní.

Poděkujte uživateli Jarka F.

Recenzováno: 2. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Žádné hordy turistických skupin, vše v klidu. Rezervaci si uděláte i v nejžádanějších hodinách. Pochutnali jsme si na zeleninové polévce, zeleninovém rizotu, panna Cote a tiramisu. Vše dobré, ceny odpovídající. Možnost nahlédnout do kuchyně, kde panuje přátelská atmosféra. Cítili jsme se vítáni.

Poděkujte uživateli krissstynka.
Recenzováno: 17. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Jedna z nejlepších co jsem kdy jedl... italská, tenké, velmi chutné těsto. Kvalitní suroviny nahoře.

Poděkujte uživateli Michael O.
Recenzováno: 18. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Prostředí průměr, obsluha rychlá,jídlo s rozdilnou kvalitou. Pizza s tlustými okraji,spagety aglio olio nic moc,zapecene lilky a gnocchi quattro formagi v poradku.Víno průměrné.

Poděkujte uživateli Renata H.
Recenzováno: 6. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem nasel dle recenzi zde, ale bohuzel nenaplnila ocekavani. Pizza se syrem nad sunkou a ostatnimi ingrediencemi je k videni snad jen v mrazaku v Kauflandu.
Jinak mila obsluha a hezke prostredi.
Jen na okraj: inzeruji jiz na dverich Wifi, lec nefunguje...

Poděkujte uživateli Kristian L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Nonna Gina, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Nonna Gina? Sdílejte své zkušenosti!