“Guláš ”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 10. března 2018 prostřednictvím mobilu

Pivovarský guláš stojí za to....pivo v pohodě. Obsluhující pán byl vtipnější než jsme na první pohled čekali.

Datum návštěvy: březen 2018
1  Poděkujte uživateli Filip V.

Recenzováno: 23. února 2018 prostřednictvím mobilu

Pivovar jsme navštívili po delší odmlce.
Změna názvu piva, naštěstí nezměnila jeho lahodnou chuť. Jídlo bylo výborné, porce veliké.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli marekh63.
Recenzováno: 16. února 2018 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí, výborné pivo i jídlo. Obsluha rychlá milá a oběd za chvilku na stole. Za mě spokojenost.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Jiří O.
Recenzováno: 31. prosince 2017

Zajímavý interiér (vysoké stropy, velký otevřený prostor), obsluha v pořádku. Plněné knedlíky s uzeným masem dobré (jak knedlíky, tak i zelí), jablečný závin velmi průměrný (bez výrazné chuti, žádné oříšky, rum, rozinky či skořice). Pivo dobré. Toalety ještě ucházející, zápach na chodbě. Ceny na Krumlov přátelské. Mínus je naprosto neosvětlený prostor k pivovaru.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Petr F.
Recenzováno: 22. prosince 2017

Doporučuji spojit návštěvu restaurace s exkurzí do pivovaru Egenberg, v restauraci výborné jídlo, přívětivá obsluha, příjemné prostředí.

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli Pavel L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Eggenberg, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Eggenberg? Sdílejte své zkušenosti!