“🚭”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Kouří se tam!!! Dnes jsme odešli po jednom pivu. Servírka se vymlouvala na soukromou akci, ktera byla oddělena od normálních hostu jen židličkou s cedulkou RESERVE!

Poděkujte uživateli lenka Š.

Recenzováno: 29. září 2019 prostřednictvím mobilu

Vyborne jídlo skvěle dochucene a hlavně rychlá obsluha , příjemné prostředí za přijatelné ceny . Mohu jen doporučit

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli A9919ALolgak.
Recenzováno: 27. září 2019

Přestože na webu lákají na polední menu, na dotaz, za mají hotovky k obědu číšník ukázal do lístku na svíčkovou atd. za 175 Kč a víc. O deset minut později nějakým místním přinesli polévku a noky z "utajené" polední nabídky. Na dotaz, proč mi číšník také nenabídne obědové menu, se mi arogantně vysmál do tváře s tím, že jsem se přece ptal na hotovky a to je podle něj svíčková. Snaha místních dojit lidi, co sem přijedou, za každou cenu dělá z Krumlova čím dál ohavnější místo. V pivovaře už mne víckrát neuvidí.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Honza P.
Recenzováno: 13. srpna 2019

Nám se zde líbilo. Jídlo z kategorie hotovek - vepřová, knedlík zelí a řízek s bramborovým salátem - bylo velmi chutné. I přes to, že velký lokál byl úplně plný, jídlo bylo rychle na stole. Pivo dobré a víno také, měla jsem radost, že víno je rozléváno z lahví (viděla jsem na výčep), poslední dobou je to v českých restauracích samé krabicové Fangalo, tady pěkně z lahví...potěšilo. Ceny jídla a pití na krumlovské poměry velmi slušné.
Obsluha milá a přátelská, což oceňuji, protože si dovedu představit ten záhul, jaký tady personál má s ohledem na restauraci nabitou hosty... chvílemi bizarní směsku vodáků, asiatů a ostatních návštěvníků města.
Trošku problém je absence klimatizace. Byl velmi horký den, dusno před blížící se bouřkou a bylo to znát :-(
S klidným srdcem tuto restauraci doporučuji.

Poděkujte uživateli martitina0.
Recenzováno: 10. srpna 2019

Těžký průměr. Restaurace je ve starším stylu, typicky pivovar. Obsluha celkem milá, ale vše hrozně dlouho trvalo. Jen nez jsme si mohli objednat jídlo, uběhla půl hodina. Pak jsme téměř hodinu na jídlo čekali, bohužel bez upozornění od obsluhy. Jídlo bylo průměrné, porce zbytečně velké. Pivo také nic extra.
Uricte bych doporučila spíše jiné místo v Krumlově.

Poděkujte uživateli Tereza987.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Eggenberg, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Eggenberg? Sdílejte své zkušenosti!