“Vynikající káva”

Deli 99
Možnosti stravování: Snídaně
Možnosti stravování: Snídaně
Recenzováno: 4. února 2018

Příjemná obsluha. Bohužel ve většině případů našich návštěv bylo plně obsazeno. Sladké i slané menu velmi dobré, ale některé ceny až moc vysoké.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Renata V.

Recenzováno: 4. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Klidné místo, milá obsluha a dobré jídlo a pití. Oproti všemu co jsm v Krumlově prošel konečně super milá obsluha. Děkuji a doporučuji.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Tomáš V.
Recenzováno: 4. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemná a ochotná slečna v obsluze. Kava moc dobrá. Prostředí příjemné a čisté. Dnes je to třetí Kavarna v ck a konečně jsme spokojeni.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Jana V.
Recenzováno: 30. června 2017 prostřednictvím mobilu

Jídlo Dobrý, ale jelikož nás okradli o velkou sumu peněz a nepřiznali to, dávám jim pouze jednu hvězdičku. Je to taky za to že byly moc nepříjemný. Přeji pěkný den

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli VitasCZ.
Recenzováno: 23. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Pro mě rozhodně nejpříjemnější kavárna v Krumlově, se skvělou kávou i sendviči. Doporučuji zajít na snídani.

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli Vladimíra B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Deli 99, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Deli 99? Sdílejte své zkušenosti!