“Oběd”

Restaurace Pod Radnici
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 19. května 2016 prostřednictvím mobilu

Výborný králík... rychlá sprintujici sportovně vyhlizejici obsluha... centrum krásného historického města Českého Krumlova...

Poděkujte uživateli Honza F.

Recenzováno: 26. dubna 2016

Doporučuji návštěvu této restaurace která má shodnou kuchyni s restaurací "Maštal" kde je však velmi často obsazeno.Jídlo je zde chutné, v dobré cenové relaci (mají i denní menu), obsluha příjemná.Jediné co bych "vytkl" této restauraci je výběr piva.Točí zde Budvar a to je trošku málo.Výběr by měl být větší.Ale i tak doporučuji návštěvu.

Poděkujte uživateli Pavel L.
Recenzováno: 12. února 2016

Sympatická restaurace, ve srovnání s jinými v dané lokalitě s příznivými cenami. Servírují zde velké porce a personál je příjemný. Bod ubírám pouze za ovzduší, které je uvnitř a zpočátku vadí. Jinak tomu, kdo se chce dobře najíst a pohybuje se v historickém centru Krumlova, vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Pele121.
Recenzováno: 21. října 2015

Tuto restauraci navštěvujeme při výletech do Krumlova již několik let, a vždy nás potěšila jak obsluha, tak výborné jídlo.O víkendech se stane, že není místo, ale stačí pořádat o rezervaci až se něco uvolní, projít pár uliček s krámky a můžete se usadit. Doporučuji hovězí biftek s brusinkovou omáčkou, který je pro mně osobně největší šlágr :-) Jen tak dál!

Poděkujte uživateli Vlaďka H.
Recenzováno: 27. března 2015 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemná restaurace, skvělé jídlo, pití (pivo z místního pivovaru, málo kde ho točí).
I večer seženete místo na jídlo.
Vřele doporučuji :-)

Poděkujte uživateli Miroslav V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Pod Radnici, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Pod Radnici? Sdílejte své zkušenosti!