“Zákazník”

Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 19. května 2018 prostřednictvím mobilu

Už nikdy víc!!!!
Pokud mluvíte česky,tak počítejte s laxní obsluhou.
Netušila jsem,že se dá pokazit i řízek s hranolkama!! Měli jsme tři jídla a strašný.
Rozhodně nedoporučujem!!!
Už nikdy,ale opravdu nikdy víc!!!

Poděkujte uživateli Karolina S.

Recenzováno: 8. května 2018

Tato restaurace mě velice mile překvapila. Super jídlo, nejlepší česnečka jakou jsem kdy jedl , ostatní jídla též výborná, krásný interiér, veliké porce, příjemná obsluha. Všem doporučuji.

Poděkujte uživateli 541ji_k.
Recenzováno: 1. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Interiér krásný, ale přemrštěná cena jídel rozhodně neodpovídá kvalitě. Za hodně peněz moc málo muziky :-/

Poděkujte uživateli Petra P.
Recenzováno: 5. září 2017

Stylová restaurace s velkým výběrem jídel, klavírní doprovod zpestřil vánoční atmosféru.Skvělé dekorace,skvělá atmosféra,skvělé jídlo.

1  Poděkujte uživateli balabanka.
Recenzováno: 26. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Jezdíme do Krumlova 15 let na delší pobyty, kdysi to byla naše a našich děti nejoblíbenější restaurace. Postupně se to zhoršovalo jak na kvalitě jídla, tak i servisu. Dnes, nostalgicky jsme chtěli zavzpomínat. Dáme si pivo a uvidíme. V 15:30 jsme byli doslova vyhození, ze bez jídla nás ne obslouží, ať jdeme pryč do nějaké kavárny vedle. Nejsme mokri vodaci, nic proti nim, ale jsme solidní klienti, kteří by za dobre služby zaplatili, nikoho to nezajímalo.
Údajně se má Mlýn zavírat, asi to tak ma být...

3  Poděkujte uživateli pavelnemec.
TeckoCk, Manager v zařízení Restaurace Krumlovský mlýn, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. srpna 2017

...tak pan Němec se rozhodne prostě ,že si tady sedne ,dá si pivo a uvidí....
slušně se mu řekne,že terasa restaurace je pouze pro hosty kteří si objednají jídlo...
slušně ho poprosíme aby si sedl na 10m vzdálenou terasu naší kavárny(která má mimochodem nádherný výhled na hrad a řeku)
...on se ale začne vztekat že ho vyhazujeme a dělá scény a křičí na 50kg servírku, že bude psát recence...
Všichni si Vás tu pamatujeme jak se neumíte chovat,škoda že nemůžeme napsat recenzi mi na Vás.
...99% inteligentních lidí pochopí že do restaurace se chodí na jídlo,..personál na to slušně upozorňuje,máme to zde všude napsané.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Krumlovský mlýn, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Krumlovský mlýn? Sdílejte své zkušenosti!