“Rodinný obed”

Kuchyně: Současná
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi snaživý mladý personal, ceny vyšší ale jako stejně jako všude okolo takže v pohodě, jídlo dobré. Na pět hvězd to není ale čtyři na 100%! Neměli jsme problém

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli E5527VVdavids.

Recenzováno: 10. června 2018

Je tam nádherně. Obsluha je rychlá a velice vstřícná i netradičním požadavkům. Byly jsme na motorce velice ochotně nám uschovali moto-kombinézy, abychom nemuseli v tom vedru na zámek v kůži. Moc děkujeme a doporučujeme

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Mobile421367.
Recenzováno: 22. května 2018

Restaurace Krumlovský mlýn velice krásné prostředí. S obsluhou už to bylo slabší. Asi tu preferují zahraniční klientelu.Ceny vyšší a moc neodpovídají kvalitě.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli ivanapiskackova.
Recenzováno: 19. května 2018 prostřednictvím mobilu

Už nikdy víc!!!!
Pokud mluvíte česky,tak počítejte s laxní obsluhou.
Netušila jsem,že se dá pokazit i řízek s hranolkama!! Měli jsme tři jídla a strašný.
Rozhodně nedoporučujem!!!
Už nikdy,ale opravdu nikdy víc!!!

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Karolina S.
Recenzováno: 8. května 2018

Tato restaurace mě velice mile překvapila. Super jídlo, nejlepší česnečka jakou jsem kdy jedl , ostatní jídla též výborná, krásný interiér, veliké porce, příjemná obsluha. Všem doporučuji.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli 541ji_k.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Krumlovský mlýn, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Krumlovský mlýn? Sdílejte své zkušenosti!