“Chtěli jsme poobědvat.”

Kuchyně: Současná
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 16. července 2018

Příjemné prostředí přímo na břehu Vltavy s mlýnem.Trošku slabší obsluha,bohužel,mluvili jsme česky.Na polévku se čekalo přes 20 minut,tedy až po připomenutí nám byla naservírována.Servi velmi slušný,ale ať se na mě nikdo nezlobá,0,25 l ,řekněme slušné polévky za 80.- Kč.Tak jsme snědli,zaplatili a zmizeli.To není restaurace pro lidi s průměrným výdělkem.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Miroslav Z.

Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi snaživý mladý personal, ceny vyšší ale jako stejně jako všude okolo takže v pohodě, jídlo dobré. Na pět hvězd to není ale čtyři na 100%! Neměli jsme problém

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli E5527VVdavids.
Recenzováno: 10. června 2018

Je tam nádherně. Obsluha je rychlá a velice vstřícná i netradičním požadavkům. Byly jsme na motorce velice ochotně nám uschovali moto-kombinézy, abychom nemuseli v tom vedru na zámek v kůži. Moc děkujeme a doporučujeme

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Mobile421367.
Recenzováno: 22. května 2018

Restaurace Krumlovský mlýn velice krásné prostředí. S obsluhou už to bylo slabší. Asi tu preferují zahraniční klientelu.Ceny vyšší a moc neodpovídají kvalitě.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli ivanapiskackova.
Recenzováno: 19. května 2018 prostřednictvím mobilu

Už nikdy víc!!!!
Pokud mluvíte česky,tak počítejte s laxní obsluhou.
Netušila jsem,že se dá pokazit i řízek s hranolkama!! Měli jsme tři jídla a strašný.
Rozhodně nedoporučujem!!!
Už nikdy,ale opravdu nikdy víc!!!

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Karolina S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Krumlovský mlýn, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Krumlovský mlýn? Sdílejte své zkušenosti!