“Dobrý oběd”

Kuchyně: Současná
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 14. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Bylo to dobré - tak by jsem to celé vystihl. Nic extra, prostě standard. Pěkné prostředí, dost vysoké ceny, ale to beru jako normální v této části města. Každopádně mě nic neláká restauraci příště opětovně navštívit.

Poděkujte uživateli Tourist662286.

Recenzováno: 13. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Po hodinove obchuzce Krumlovem a marnem boji o misto na zahradce pro 10 lidi jsme zakotvili v teto restauraci s krasnym vyhledem na reku a zamek. Jidlo neohromilo, za vyssi cenu jsme dostali poradnou porci dobre udelane ceske klasiky. Pocitejte vsak taky s pivem za 70 Kc, rozlevanou colou (v lahvi donesli az na pozadani za stejnou cenu) a nemoznost platit kartou (v dnesni dobe standard). Proto tri a ne ctyri hvezdy.

Poděkujte uživateli helji.
Recenzováno: 13. srpna 2018

Krumlovský mlýn je poměrně pohledná a zapadající restaurace do historického centra.
Bohužel i tato byla postižena typickým českým hospodským. Vysoké ceny jídla by zde nemusely být ani takový problém, kdyby odpovídala kvalita, jídlo hlavně mělo nějaký nápad apod. Fotografie na jídelním lístku vám vlastně jasně prozrazují jak bude jídlo chutnat, a že budete platit za těžký průměr. To, ale zahraniční zákazník, na kterého je zde zacíleno nepozná. Největší a zásadní průser, ale přichází v momentě kdy se rozhodnete do restaurace zavítat pouze na pití. Zde jako host absolutně končíte. Budete, ačkoliv slušně z restaurace vykázáni se slovy, "zajděte si tady vedle do kavárny, zde není místo pro všechny." Podotýkám, že hospoda asi pro 200 lidí uvnitř byla zcela prázdná. Chtěli by jste něco takového jako zákazník někdy slyšet? Dobře tedy, nechme prosím Krumlovský mlýn těm vyvoleným, kteří si k nápoji ještě objednají například guláš nebo smažák. V Krumlově jsou pomálu i fajn hospůdky, stačí se držet pravidla a nechodit do restaurací přímo u Vltavy, ale zajít si někam trochu bokem do uličky, tak hledejte a budete spokojeni, ale nenechte se tak jako my semlet tímto mlýnem...

Datum návštěvy: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli _mar_valek.
Recenzováno: 29. července 2018 prostřednictvím mobilu

Jak se dá pokazit návštěva Českého Krumlova ? Navštivte tuto ne restauraci ale hospodu. Předraženou tuctovku, kterou si můžete dát kdekoliv a za úplně jiný peníze. Stylova hospoda, kdy se věci ze šroťaku rozvěsí všude kolem hostů. A k tomu pomáhá obsluha. Zkrátka vůbec nic proč bychom se měli někdy vrátit zpět. A přitom v Krumlově je opravdu dost restauraci odkud se chodi s pohlazením na duši (i bříšku ) a rádo se vrací nazpět. Do Mlýna ale už nikdy.

Datum návštěvy: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli Kometa09.
Recenzováno: 16. července 2018

Příjemné prostředí přímo na břehu Vltavy s mlýnem.Trošku slabší obsluha,bohužel,mluvili jsme česky.Na polévku se čekalo přes 20 minut,tedy až po připomenutí nám byla naservírována.Servi velmi slušný,ale ať se na mě nikdo nezlobá,0,25 l ,řekněme slušné polévky za 80.- Kč.Tak jsme snědli,zaplatili a zmizeli.To není restaurace pro lidi s průměrným výdělkem.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Miroslav Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Krumlovský mlýn, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Krumlovský mlýn? Sdílejte své zkušenosti!