Recenzováno: 28. února 2020

Dala jsem hodnocení jenom 3 hvězdy. Chtěla jsem dat pouze 2, ale vzhledem k tomu že cely personál hotelu byl velmi ochotný a příjemný (Hanka na recepce a mladá slečna z Ukrajiny na snídaní), dala jsem 3. S tím že byl to můj narozeninovy víkend, ubytování u Vás mě moc zklamalo. Často cestujeme, v hotelech Vašeho úrovně když se něco mohlo stat, vždy jsme dostali jako omluvu láhev vina, bonbóny, slevu na ubytování, v Vašem hotelu jen se omluvila recepční a nic více. Určitě se ne vrátíme a ne budeme Vás doporučovat.

1) Po dlouhé cestě chtěli jsme se osprchovat ale vana byla v hroznem stavu, žluté fleky které vypadali jako moč, po cele vaně černé vlasy (fotky jsme ukázali i recepční Haně). Odešli jsme z hotelu kolem 15:00, poprosili jsme uklízet do večera vanu, po vracení do hotelu skoro v 19:00 vanu nikdo ne uklízel, a zase jsme utraceli kolem půl hodiny na vyřešení kdy se staví pokojska abych jsme se konečně mohli osprchovat a jít do wellness!
2) V čas rezervaci manžel dal do rezervace poznámku že chceme postel king size, pak za par dni před příjezdem zavolal do hotelu abych upřesnit mají li naši rezervaci v systému a ZASE poprosil pokoj kde bude king size postel, na co dostal potvrzeni že bude, po příjezdu stále nic..... V pokoji byli 2 malé postele dane dohromady, ani nebyla jedna velká matrace na nich , což pro mladý par jako my přineslo to hodně diskomfortu a museli jsme spat zvlášť.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli 684yanaf.
Jan H, Manager v zařízení Hotel Růže, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. března 2020

Drahá Yano,

V první řadě mi dovolte Vám poděkovat, že jste si pro pobyt v Českém Krumlově zvolila hotel Růže. Chtěl bych se jménem svým i našeho personálu omluvit, že jste si pobyt nemohli užít podle svých představ. Je mi velice líto, že jsme neměli příležitost se setkat osobně.

K bodu jedna: jsme všichni lidé, takže můžeme udělat chybu. Ne ovšem několik chyb za sebou, jak se stalo v tomto případě. Z celé situace jsme se poučili, vyvodili důsledky a ještě jednou se Vám tímto omlouvám za komplikace a zdržení.

K bodu dva: je pravda, že používáme dvě sražená lůžka s vyrovnávací vložkou jako king size bed, většina našich hostů totiž požaduje pokoj typu twin a často potřebujeme postele rozdělit. Děkuji za nápad s jednou velkou matrací na obě postele, bylo by to pravděpodobně vhodnější řešení.

Protože jsem u případu osobně nebyl přítomen, nemohl jsem Vaše rozčarování umenšit alespoň nabídkou lahve vína, případně jinou formou omluvy. Chápu, že jste rozladěni a máte z pobytu smíšené pocity, četl jsem, že se k nám nechcete vrátit. V případě, že byste toto své rozhodnutí přehodnotili, kontaktujte mě prosím na níže uvedeném telefonním čísle a osobně se postarám, aby se ani jeden z Vámi uvedených nedostatků znovu neopakoval a abyste kromě omluvy dostali i další kompenzaci za prodělané útrapy.

Děkuji Vám za hvězdu navíc pro náš personál!

S pozdravem,

Martin
Manager On Duty

Recenzováno: 12. února 2020

I přes konec sezóny jsme byli personálem velmi mile přijati. Proč zdůrazňuji konec sezóny? Vraceli jsme se z Itálie a Rakouska a můžeme srovnávat. Mnohdy již byla na personálu vidět unava. Tady tomu tak nebylo a i dobrá
Plzeň chutná víc, když ji dostanete s úsměvem.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli oldrichecler.
Jan Hotels P, Marketing Specialist v zařízení Hotel Růže, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. února 2020

Drahý oldrichecler,
ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste si Váš pobyt užili a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.
S pozdravom,
Patricia
Guest Satisfaction Team

Recenzováno: 5. listopadu 2019

“Dobrý den, v hotelu Růže Č.Krumlov, jsme strávili 2 noci. Personál, ochotný, snídaně výtečné, všude čisto a atmosféře dodává středověký ráz hotelu, který je v tomto směru vybaven. Je umístěn přímo v centru. Šourková ”

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Scenic50125947346.
Jan Hotels P, Guest Relations Manager v zařízení Hotel Růže, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2019

Vážená Paní Šourková.

Bylo mi ctí doprovodit vás v den vašeho příjezdu po hotelu abychom spolu vybrali ten správný pokoj. Jsem moc rád že se vám celý pobyt vydařil, a zcela určitě budu váš kladný ohlas sdílet se svými kolegy na recepci.

Chtěl bych vám poděkovat že jste si našla čas, a své zážitky z našeho hotelu zveřejnila online. Budeme se snažit držet podobnou atmosféru v hotelu i nadále.

Pokud by jste s vaší kolegyní, nebo i s rodinou měla cestu kolem, rádi vás v Českém Krumlově opět přivítáme.

V úctě,
Karel Kroupa, Guest Relations Manager.

Recenzováno: 25. září 2019 prostřednictvím mobilu

• Zavřená restaurace s balkónem na fotkách (podle všechno již delší dobu), stále ji však propagují. Na večeři nebo oběd musíte jinam.

• Nefunkční a prázdná lednička (pouze dvě vody) na pokoji, podle informací je to tak v pořádku. Pokud jsme něco chtěli, měli jsme si zajít na recepci.

• Již půl roku nefunkční posilovna a stále ji nabízí na stránkách a v ceníku na pokoji.

• Výřivka a tedy nefunkční, čekalo se na údržbáře. Obě rašelinové koupele protékají, tedy nefunkční, za našeho pobytu byla možnost využít pouze 5x5 metrů velký bazén. Podle všechno je wellness v pronajmu a hotel s ní nemá nic společného.

• Pravděpodobně ukrajinsky hovořící personál. Občas bylo těžké se na něčem domluvit.

• špinavá koupelna, ulámané vybavení

• nehlídané placené parkoviště

• výhled a poloha je jediné co bylo fajn, snídaně průměrné.

Ubytování nedoporučuji. S cenou 2500,- na noc je kdejaký 3* hotel je lepší. Příště určitě pojedeme jinam.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli MouseFour.
Jan Hotels P, Manager v zařízení Hotel Růže, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. října 2019

Vážený Pane Lovecký.

Vřele děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Je nám velice líto že se váš takovým způsobem nezdařil. Všichni naši recepční mluví minimálně dvěma jazyky, a vždy by měl být přítomen alespoň jeden česky mluvící. Také se omlouvám za zastaralou informaci o bývalé posilovně, která již není součástí našeho wellness centra. Bohužel i přes veškerou naši snahu se na některých stránkách našich obchodních partnerů stále objevuje. Určitě si z vašich poznámek vybereme vše důležité, a budeme usilovně pracovat na zlepšování našich služeb.

Posílám uctivý pozdrav do Brna.
Karel Kroupa, Guest Realtions Manager.

Recenzováno: 11. září 2019

Personál na recepci ( dvě slečny)a ve wellness ( mladík) měli vynikající chování, tak stejně pán co nám pomohl se zavazadly a parkoval auto. Pokoj jsme měli v podkroví, ale byl útulný a cítili jsme se v něm velice dobře. Uklízečky asi Ukrajinky byly milé a pokoj byl uklizený na jedničku. Měli jsme tam kávovar a konvici jak na kávu tak na čaj. Kapsle i mlíčka, dvě lahve vody. V ceně měla být posilovna, ale ta tam dle sdělení recepce již není. Zbytečně jsme si vezli do ní věci :-). V hotelu probíhala o víkendu soukromá akce plynáren s hlasitou hudbou na celou ulici. Hoteloví hosté co přijdou unavení nemůžou ani odpočívat natož usnout. Tak stejně patřila ráno snídaně hostům z plynáren. Co bychom dali za Číňany, kterých bylo o den dřív v hotelu plno. Zapracovala bych na restauraci. Stojan na jídelní lístek určený ven byl vzadu plesnivý s mrtvým broukem. Nelíbil se nám ani trůn WC na pokoji a dřevěná skříňka kolem umyvadla. Je to oprýskané a vlhkostí zničené. Naprosto zbytečná ,, paráda,,.

Datum pobytu: září 2019
1  Poděkujte uživateli 999kormoranka.
Jan Hotels P, Guest Relations Manager v zařízení Hotel Růže, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. října 2019

Drahá Kormoránko.

Děkujeme že jste si našla drahocenný čas a zveřejnila nám skvělou recenzi. Jsme také vděční že zmiňujete náš ochotný personál.

Za zastaralou informaci o naší bývalé posilovně, která bohužel ještě koluje na některých webových stránkách našich partnerů se omlouvám, neustále usilovně a opakovaně pracujeme na jejím odstranění. Stejně tak je mi líto že se vás dotkla akce plynáren.

Určitě si z vašich poznámek vybereme vše na čem je potřeba zapracovat, neustále totiž činíme kroky jak našim hostům zpříjemnit jejich pobyt. Doufám že se u nás brzy znovu objevíte, a dáte nám možnost zapůsobit ještě více.