“Super hotel”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
Hotel Old Inn
Recenzováno: 2. listopadu 2015

Skvělý hotel. Vynikající poloha a super snídaně.
Pokoje jsou krásné a historicky vybavené.
Ocenili jsme i bazén v hoteu Růže.
Recepční Eva a Lucie byly fantastické a přátelské.
Pokoje se nám líbily.
Určitě se do hotelu rád vrátím.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoje s výhledem na náměstí. Nádhera.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: říjnu 2015, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli 114romantika.
Jan Hotels P, MOD v zařízení Hotel Old Inn, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. listopadu 2015

Vážená/ý pane/í,
Velice děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.Jsme štastni,že Váš pobyt u nás splnil Vaše očekávání,
a budeme se těšit na Vaší případnou další návštěvu.

S pozdravem a přáním krásného dne
Solfronková Markéta
Manager on Duty

2024446 recenzí

Recenzováno: 19. června 2015

Hotel byl vynikající po všech stránkách : Ubytování na vysoké úrovni, služby byly poskytovány na profesionální úrovni. Prostředí restaurace je velice příjemné a obsluha vzorná. Hotel je velice klidný.

• Datum pobytu: červnu 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Ivana P.
Recenzováno: 5. února 2015

Celkem pěkný hotel v historickém centru Českého Krumlova. Od **** bych ale očekával trochu o něco málo lepší služby. Např. na stůl jsme si i přes potvrzenou rezervaci v restauraci museli počkat hodinu. Na recepci však velmi milý, vše na přání zařídili. Pokoj nic extra, ale alespoň čisté. Nápoje v hotelu předražené. Jinak jsme však byli vcelku spokojeni.

Poděkujte uživateli Martin P.
Recenzováno: 24. ledna 2015

V hotelu jsme strávili příjemný víkend. Mile nás překvapil hlavně personál hotelu, paní Lucie na recepci nám ochotně vyměnila pokoj, aby vyhovoval našim požadavkům. Zaměstnanci restaurace nás ochotně obsloužili na snídani, přestože jsme přišli první den pozdě, speciální dík panu Richardovi za jeho profesionální vystupování. Dále nás potěšil skvělý výběr pokrmů na snídani a výborná večeře.

• Datum pobytu: lednu 2015, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Katka V.
Recenzováno: 26. srpna 2014

Restauraci Hotelu Old Inn jsme navštívili toto pondělí cestou domu z dovolené z Chorvatska, natěšeni na dobré klasické české jídlo. Vybrali jsme kachní konfit s červeným zelím a bramborovým knedlíkem. Jídlo bylo naprostá tragedie. Jídlo uplně studené, místo bramborových knedlíků variace 3 druhů studených syntetických knedlíků z nejlevnějšího supermarketu, po zelí byl talíř snad pouze umazaný a to nejdůležitější kachní konfit byl uplně tvrdý a suchý! Za 249,- kč naprosto nepřístupné. Tohle by se snad nemělo člověku ani naservírovat. Rozhodně nedoporučuji!

• Datum pobytu: srpnu 2014, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Jan S.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Českém Krumlově.
0,4 km daleko
Hotel Konvice
Č. 7 z 21 – Český Krumlov
332 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Old Inn? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Old Inn

Adresa: Namesti Svornosti 12, Český Krumlov 381 01, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Jihočeský kraj > Český Krumlov
Vybavení:
Výběr nápojů Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Apartmány
Styl hotelu:
Luxusní hotel v Českém Krumlově č. 8
Rozsah cen: 1 330 Kč–3 479 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Hotel Old Inn 4*
Pokoje: 52
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Hotels.com a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Old Inn. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Hotel Old Cesky Krumlov

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?