2025475 recenzí
Recenzováno: 19. června 2015

Hotel byl vynikající po všech stránkách : Ubytování na vysoké úrovni, služby byly poskytovány na profesionální úrovni. Prostředí restaurace je velice příjemné a obsluha vzorná. Hotel je velice klidný.

• Datum pobytu: červen 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Ivana P.
Recenzováno: 5. února 2015

Celkem pěkný hotel v historickém centru Českého Krumlova. Od **** bych ale očekával trochu o něco málo lepší služby. Např. na stůl jsme si i přes potvrzenou rezervaci v restauraci museli počkat hodinu. Na recepci však velmi milý, vše na přání zařídili. Pokoj nic extra, ale alespoň čisté. Nápoje v hotelu předražené. Jinak jsme však byli vcelku spokojeni.

Poděkujte uživateli Martin P.
Recenzováno: 24. ledna 2015

V hotelu jsme strávili příjemný víkend. Mile nás překvapil hlavně personál hotelu, paní Lucie na recepci nám ochotně vyměnila pokoj, aby vyhovoval našim požadavkům. Zaměstnanci restaurace nás ochotně obsloužili na snídani, přestože jsme přišli první den pozdě, speciální dík panu Richardovi za jeho profesionální vystupování. Dále nás potěšil skvělý výběr pokrmů na snídani a výborná večeře.

• Datum pobytu: leden 2015, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Katka V.
Recenzováno: 26. srpna 2014

Restauraci Hotelu Old Inn jsme navštívili toto pondělí cestou domu z dovolené z Chorvatska, natěšeni na dobré klasické české jídlo. Vybrali jsme kachní konfit s červeným zelím a bramborovým knedlíkem. Jídlo bylo naprostá tragedie. Jídlo uplně studené, místo bramborových knedlíků variace 3 druhů studených syntetických knedlíků z nejlevnějšího supermarketu, po zelí byl talíř snad pouze umazaný a to nejdůležitější kachní konfit byl uplně tvrdý a suchý! Za 249,- kč naprosto nepřístupné. Tohle by se snad nemělo člověku ani naservírovat. Rozhodně nedoporučuji!

• Datum pobytu: srpen 2014, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Jan S.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Bydleli jsme zde jako součást malé turistické skupiny a měli to štěstí, že jsme dostali ten krásný, velký a pohodlný pokoj, inzerovaný v hotelovém prospektu. Připadal jsem si jako v jednom z těch paláců, které jsme navštívili, ale zvládli jsme i vytáhnout paty ven a strávit nějaký čas v této malé perle mezi městy. Ostatní z naší skupiny měli menší pokoje, ale všichni byli spokojeni s jejich kvalitou. Kvůli změně plánu na poslední chvíli se naše skupina stravovala v hotelové restauraci a velmi jsme ocenili schopnost personálu zajistit stravování pro deset z nás, ačkoliv jsme dali vědět jen v malém předstihu.

Poděkujte uživateli Geoffrey G.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
Jan Hotels P, Hotel Management v zařízení Hotel Old Inn, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. června 2014

Dear Valuable Guest,

Thank you for your kind note on your recent stay with us. We are happy to discover that you enjoyed your time in Cesky Krumlov and our hotel made a certain contribution to it. We hope that we will have the opportunity of welcoming you back in our Jan Hotels.

With kind regards,
Jan Hotels Management