Hotel Old Inn
Agoda.com
Gold Hotel(Český Krumlov)
Booking.com
  • Bezplatné parkování
Hotel Zlaty Andel(Český Krumlov)
Expedia.com
Hotel Grand(Český Krumlov)
Hotel Mlyn(Český Krumlov)
Penzion Weber(Český Krumlov)
Recenzováno: 6. dubna 2017

Hotel je na krásném místě přímo na náměstí v Českém Krumlově. Byli jsme zde přestěhováni z hotelu Růže, kde pro nás nebylo místo, když jsme si vymysleli, že chceme zůstat o den déle. :) Jsme rádi, že jsme tak mohli zhlédnout i tento krásný sesterský hotel. Mockrát děkujeme za ubytování v krásném apartmánu. Vše bylo skvělé. Byli jsme moc spokojeni.

• Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Kateřina Ž.
Jan Hotels P, Manager v zařízení Hotel Old Inn, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2017

Vážená paní Kateřino,

děkujeme Vám za návštěvu a za milé hodnocení. Jsme opravdu rádi, že jste byli v našem Hotelu Old Inn spokojeni, a věříme, že nás brzy navštívíte znovu.

S přáním pěkného dne,
Darya Kunitskaya
Marketing Manager

Recenzováno: 2. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Určitě doporučuji. Milý personál, pěkný hotel a dobře situovaný. Krumlov je krásný a pobyt jsme si užili. Snídaně dobré, jen večeře mohly být chutnější...jinak ještě jednou zdůrazňuji ochotu personálu a profesionalitu obsluhy v restauraci, pán byl opravdu úžasný a dodal hotelu luxusní dojem. :)

Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Baruška H.

rádi bychom Vám poděkovali za Váš milý komentář zde na TripAdvisoru a jsme rádi, že naše služby splnily Vaše očekávání a požadavky.

Věříme, že si i pro příští návštěvu zvolíte náš Hotel Old Inn a budeme se těšit.

S pozdravem,
Darya Kunitskaya
Marketing Manager

Recenzováno: 30. ledna 2017

Ke konci roku jsme měli rezervovaný pokoj v hotelu Old Inn, pobyt jsme vybírali s manželkou, převážně dle fotografií na stránkách hotelu.Když jsme ale do hotelu dorazili, pokoj absolutně neodpovídal kategorii 4 hvězd..Byl malý, temný , nevyvoněný, přistýlka pro našeho syna nebyla klasickou přistýlkou, spíše se tvářila jako kus rozpadajícího se nábytku .Byli jsme totálně rozčarováni , rozhodnuti hotel opustit , za pokoj nezaplatit...s tímto byl však problém, recepční se sice snažila situaci vyřešit, ale o určitých věcech rozhodovat nemohla.Nechali jsme si tedy zavolat službu konajícího manažera, respektive paní manažerku Markétu Soufronkovou.Rád bych zde této paní velmi rád poděkoval za to, s jakou noblesou, profesionalitou a šarmem celou situaci vyřešila...byla prostě A JEDNODUŠE SKVĚLÁ!!!!
Svým milým a příjemným vystupováním nás přesvědčila o tom, abychom se nešli ubytovat jinam, nabídla nám ubytování v hotelu vyšší kategorie, v hotelu Růže, osobně nás doprovodila, hotelem provedla a dostali jsme také krásný pokoj.S celým pobytem jsme byli poté nadmíru spokojeni.Nejsme zvyklí psát recenze na portály, ale dnes jsem našel doma vizitku a rozhodl se napsat a veřejně poděkovat.Určitě se k vám rádi vrátíme.Děkujeme....

Datum pobytu: prosinec 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli petrbb01.
Recenzováno: 25. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme bydlely dva dny. Největší zklamaní z celé dovolené byl snídaňový bufet a ranní personál. Bufet téměř prázdný a to co tam zůstalo bylo úplně studené. Slečna neměla jakýkoliv zájem o nic co se v restauraci děje a už vůbec o bufet (ale čaj si pro sebe udělala a s paní z kuchyně taky stačila rozebrat co se asi píše v dnešním bulváru, protože byla v kuchyni více jak na place). Turisti z dálného východu a Asie jsou možná spokojeni s prostředím a kvalitou služeb, ale nejen pro nas to bylo smutné zklamáni. Pán u vedlejšího stolu doknce odešel. 2 body pouze za recepci, pro F&B department 0.

Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli kubyx.
Jan Hotels P, MOD v zařízení Hotel Old Inn, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. prosince 2016

Vážený pane,
Velice si vážíme Vaší recenze, kterou jste nám poslal.Každá recenze od hostů je pro nás velkým přínosem, ať už je negativní, či pozitivní.
Touto cestou bychom se Vám chtěli omluvit za personál hotelu Old Inn, potažmo také za úsek kuchyně.Je nám líto, že jste nebyli se sortimentem ke snídani spokojeni.Je nepřípustné, aby se personál vybavoval se svými kolegy před hotelovými hosty a nestaral se o doplňování sortimentu.Věřte, že úsek F&B již zaujal potřebná opatření tak,aby se podobná situace v budoucnu již neopakovala. Je nám potěšením, že s úsekem recepce jste byli spokojeni.

Přijměte tedy prosím ještě jednou naši omluvu a doufáme, že nám dáte v budoucnu ještě šanci.

S přáním příjemného dne,
Solfronková Markéta
Manager on Duty

Recenzováno: 21. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel je výborně situován v samém centru krásného Českého Krumlova. Personál včetně řidiče, který Vás doprovodí na hlídané parkoviště a poté odveze zpátky k hotelu, je velmi ochotný. Bohaté snídaně jsou podávány v příjemné restauraci. Malý pokoj v 3. patře, ketrý byl hezky zařízení, v podstatě nešlo větrat pro velký hluk ze dvora - klimatizace? Prakticky v celém hotelu nefungovala Wi-Fi.

Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Ladislav C.