“Úžasná atmosféra”
Recenze Latrán houses

Latrán houses
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 16. července 2017 prostřednictvím mobilu

Procházka historickými uličkami Latránu nás bavila i třetí rok po sobě, rozhodně doporučuji přivstat si a projít si centrum brzo po ránu, v klidu bez turistů!

1  Poděkujte uživateli Katka S.

Recenzováno: 25. června 2017 prostřednictvím mobilu

Nádherná procházka, vřele doporučuji, krásné domy, obchůdky a také bary. Misto je úžasné i za tmy...

1  Poděkujte uživateli Marek S.
Recenzováno: 7. června 2017

Krásná ulice plná zajimavých a starých staveb. Velice zajímavý je Minoristký klášter. Ovšem pouhá procházka Latránem Vám bude stačit.

Poděkujte uživateli Stojkin.
Recenzováno: 27. dubna 2017

Nádherná ulička, obklopená historickými domy. Plná obchůdků a restaurací. V bezprostřední blízkosti vstupu k Zámku. Pro méně mobilní lidi může být nepříjemná cesta z dlažebních kostek.

1  Poděkujte uživateli kadkozde.
Recenzováno: 12. prosince 2016

Krásné domy, hodně historických obchůdků, hodně restaurací s vynikající kuchyní, přístup na zámek, který je vhodné navštívit. V příkopu jsou medvlídci.

1  Poděkujte uživateli 8 111 953.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Latrán houses, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Latrán houses? Sdílejte své zkušenosti!