“" Carpe diem "”

Jakub Restaurant
Kuchyně: Restaurace, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: In honour of Jakub Krcin, the cuisine on offer is in particular based on dishes from fresh freshwater and sea fish. Guests can choose roast fillet of carp with caraway seed or vacuum cooked fillet of pike-perch with saffron risotto and milk froth or gilt-head sea bream in a sesame seed crust. But the head chef has also thought of guests looking for Czech classics such as South Bohemian Kulajda, confit duck leg or pancakes with blueberry sauce. Wines which complement our dishes have been carefully chosen for the wine list. Guests will in particular find Moravian wines here, but also wines from Alsace, Burgundy, Wachau or Friuli. In cooperation with the superb wine grower Petr Nejedlik from the Dobra vinice winery, we have managed to arrange first class white and red Cuvee Jakub designated for our establishment alone.
Recenzováno: 31. března 2016

Měli jsme tu čest užít si útulnou atmosféru,vstřícný personál a hlavně SKVĚLÉ degustační menu,tvořené zajímavými kombinacemi surovin a servírované způsobem,který je pastvou pro oči. Již při prvním ochutnání poznáte,že si zdejší šéfkuchař - p.Houška dává na jídle opravdu záležet a pro tuto profesi se prostě narodil.Příjemným bonusem byla i možnost nakouknout do kuchyně a prohlédnout si hotelové pokoje. Moc děkujeme celému týmu a vřele doporučujeme.

Poděkujte uživateli _simovaromana.

Recenzováno: 20. března 2016

Šéfkuchař Jiří Houška pro nás s manželkou a naše přátele připravil skvělé polední degustačni menu o sedmi chodech. Jídla osobně připravoval, přinášel ke stolu a poutavou formou o použitých ingrediencích a způsobu přípravy představil. Vše bylo skvělé tak, že by nebylo možné určit jen jedno nejchutnější jídlo. Proto byl gastronomický i celkový zážitek pro nás i přátele nezapomenutelný. Moc děkujeme a přejeme hodně tak spokojených hostů, jako jsme byli my.

1  Poděkujte uživateli František Z.
Recenzováno: 16. února 2016

Ochutnali jsme s manželkou valentýnské menu a byli jsme nadšení. Restaurace má moc příjemný vzhled a obsluha je milá a ochotná. Určitě se ještě vrátíme.

Poděkujte uživateli Jaroslav J.
Recenzováno: 14. února 2016

Restaurace Jakub se nám líbila již na první pohled. Ihned vás zaujme, jak je vevnitř prostřeno a jak je oblečen číšník. Neměli jsme rezervaci, Ale i přesto jsme dostali stůl. V restauraci je perfektně čisto a velmi milá obsluha. Zvolili jsme degustační menu, kde každých chod byl perfektně naservírován a velmi chutný. K jídlu jsme si nechali doporučit víno které bylo naprosto v pořádku. Restauraci lze jen doporučit a to nejen díky konkurenci v okolí. Při druhé návštěvě další den se na naši předchozí zkušenost potvrdila.

Poděkujte uživateli MyDvaAHroch.
Recenzováno: 14. února 2016 prostřednictvím mobilu

Vcera mezi 19-20h jsme prisli do restaurace na doporuceni hotelu Latran. Pri prichodu usadili jeden par pred nami a my jsme tedy vyckavali na uvedeni take. Cisnik i ostatni personal si nas ale nevsimal. Na to z druhe strany restaurace vyrazil nastvany druhy par a rekli nam ze nemame sem ani sedat, ze cekaji uz 20minut a nikdo jim nenabidl ani listek. Coz potvrzuje ne jen me hodnoceni ale i atmosferu, do ktere jsme prisli. Pritom restaurace nebyla plna. Max tak 14 lidi v obou polovinach.

2  Poděkujte uživateli m306.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jakub Restaurant, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Jakub Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!