“Skvělá restaurace se skvělým jídlem”

Jakub Restaurant
Kuchyně: Restaurace, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: In honour of Jakub Krcin, the cuisine on offer is in particular based on dishes from fresh freshwater and sea fish. Guests can choose roast fillet of carp with caraway seed or vacuum cooked fillet of pike-perch with saffron risotto and milk froth or gilt-head sea bream in a sesame seed crust. But the head chef has also thought of guests looking for Czech classics such as South Bohemian Kulajda, confit duck leg or pancakes with blueberry sauce. Wines which complement our dishes have been carefully chosen for the wine list. Guests will in particular find Moravian wines here, but also wines from Alsace, Burgundy, Wachau or Friuli. In cooperation with the superb wine grower Petr Nejedlik from the Dobra vinice winery, we have managed to arrange first class white and red Cuvee Jakub designated for our establishment alone.
Praha, Česká republika
213 recenzí
169 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 59 bodů za pomoc
“Skvělá restaurace se skvělým jídlem”
Recenzováno: 13. června 2016 prostřednictvím mobilu

V historickém centru Krumlova, se skvělou kuchyní, vstřícným personálem a férovými cenami. Doporučuji.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Pavel H.

222 recenzí od naší komunity

2 recenze
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Skvělý zážitek”
Recenzováno: 8. května 2016

V reatauraci jsem s manželkou strávili nádherný večer, se skvělým jídlem, připraveným samotným šéfkuchařem Jiřím Houškou. Celé menu nám servírovala milá a věci znalá obsluha, navíc v historickém prostředí Krčínova domu.
Tato restaurace si bezpochyby zasloučí zvýšenou pozornost v záplavě ostatních podniků.

• Navštíveno v květnu 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Eban2009.
Český Krumlov, Česká republika
13 recenzí
8 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“polévkové menu”
Recenzováno: 24. dubna 2016

Zaujalo mne polévkové menu, složené ze šesti evropských specialit. Nechal jsem si šéfkuchařem Jiřím doporučit cibulovou francouzskou a musím říci, že šlo o pro mne ojedinělý gastrozážitek. Kdyby ta porce mne zcela nezasytila, zřejmě bych zkusil i velice lákavé halasle. Snad jindy.

• Navštíveno v dubnu 2016
Poděkujte uživateli papirservis.
Česká republika
66 recenzí
42 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
“Asi zklamani”
Recenzováno: 23. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Nevim. Tezka recenze. Restaurace hezka, cista. Jidlo na perfektni urovni. Tomu se neda vubec nic vytknout a bylo opravdu skvele. Ale neco mi tam chybelo. Atmosferou bych to nazval. Dale pak obsluha. Na prvni pohled profesionalni, na druhy mi vsak prislo, ze to nebylo od srdce. Proste naucene jak by to melo vypadat, ale studene. Pridana hodnota pristupu tudiz nebyla zadna. Tezko rici, pro mne zklamani, ale to neznamena, ze to tam bylo zle.

Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
6 Poděkujte uživateli Michal K.
Zliv, Česká republika
1 recenze
“" Carpe diem "”
Recenzováno: 31. března 2016

Měli jsme tu čest užít si útulnou atmosféru,vstřícný personál a hlavně SKVĚLÉ degustační menu,tvořené zajímavými kombinacemi surovin a servírované způsobem,který je pastvou pro oči. Již při prvním ochutnání poznáte,že si zdejší šéfkuchař - p.Houška dává na jídle opravdu záležet a pro tuto profesi se prostě narodil.Příjemným bonusem byla i možnost nakouknout do kuchyně a prohlédnout si hotelové pokoje. Moc děkujeme celému týmu a vřele doporučujeme.

• Navštíveno v březnu 2016
Poděkujte uživateli _simovaromana.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jakub Restaurant, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Jakub Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!