“Luxusní večeře”

Jakub Restaurant
Kuchyně: Restaurace, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: In honour of Jakub Krcin, the cuisine on offer is in particular based on dishes from fresh freshwater and sea fish. Guests can choose roast fillet of carp with caraway seed or vacuum cooked fillet of pike-perch with saffron risotto and milk froth or gilt-head sea bream in a sesame seed crust. But the head chef has also thought of guests looking for Czech classics such as South Bohemian Kulajda, confit duck leg or pancakes with blueberry sauce. Wines which complement our dishes have been carefully chosen for the wine list. Guests will in particular find Moravian wines here, but also wines from Alsace, Burgundy, Wachau or Friuli. In cooperation with the superb wine grower Petr Nejedlik from the Dobra vinice winery, we have managed to arrange first class white and red Cuvee Jakub designated for our establishment alone.
Recenzováno: 9. července 2016

Nádherná restaurace s velice milou obsluhou, bylo nám doporučeno v hotelu Lauren a doporučení nezklamala.

Poděkujte uživateli ludekkolator.

Recenzováno: 18. června 2016

Příjemné prostředí, milá obsluha, dokonalé služby, profesionální přístup, úžasný gastronomický zážitek . Děkujeme, p.šéfkuchaři Jiřímu obzvláště . Markéta

Poděkujte uživateli Markéta P.
Recenzováno: 13. června 2016 prostřednictvím mobilu

V historickém centru Krumlova, se skvělou kuchyní, vstřícným personálem a férovými cenami. Doporučuji.

Poděkujte uživateli Pavel H.
Recenzováno: 8. května 2016

V reatauraci jsem s manželkou strávili nádherný večer, se skvělým jídlem, připraveným samotným šéfkuchařem Jiřím Houškou. Celé menu nám servírovala milá a věci znalá obsluha, navíc v historickém prostředí Krčínova domu.
Tato restaurace si bezpochyby zasloučí zvýšenou pozornost v záplavě ostatních podniků.

1  Poděkujte uživateli Eban2009.
Recenzováno: 24. dubna 2016

Zaujalo mne polévkové menu, složené ze šesti evropských specialit. Nechal jsem si šéfkuchařem Jiřím doporučit cibulovou francouzskou a musím říci, že šlo o pro mne ojedinělý gastrozážitek. Kdyby ta porce mne zcela nezasytila, zřejmě bych zkusil i velice lákavé halasle. Snad jindy.

Poděkujte uživateli papirservis.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jakub Restaurant, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Jakub Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!