Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Bez nápadu a atmosféry, kterou jsem očekávala...3-chodová večeře při svíčkách v restauraci Jakub pro 2 osoby”

Jakub Restaurant
Zaujímá 11. místo z 105 Restaurace v Českém Krumlově
Kuchyně: Evropská, Česká, Středoevropská, Mezinárodní
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Děti, Velké skupiny, Rodiny s dětmi, Místní kuchyně, Obchodní schůzky, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Přijímá karty American Express, Přijímá karty Mastercard, Přijímá karty Visa, Elektronické platby, Wi-Fi zdarma, Široká nabídka baru, K dispozici dětské stoličky, Venkovní posezení, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha, Bezbariérový přístup, Víno a pivo
Popis: In honour of Jakub Krcin, the cuisine on offer is in particular based on dishes from fresh freshwater and sea fish. Guests can choose roast fillet of carp with caraway seed or vacuum cooked fillet of pike-perch with saffron risotto and milk froth or gilt-head sea bream in a sesame seed crust. But the head chef has also thought of guests looking for Czech classics such as South Bohemian Kulajda, confit duck leg or pancakes with blueberry sauce. Wines which complement our dishes have been carefully chosen for the wine list. Guests will in particular find Moravian wines here, but also wines from Alsace, Burgundy, Wachau or Friuli. In cooperation with the superb wine grower Petr Nejedlik from the Dobra vinice winery, we have managed to arrange first class white and red Cuvee Jakub designated for our establishment alone.
Mohelnice, Česká republika
43 recenzí
18 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
3 z 5 bublinek Recenzováno: 13. října 2016

Při našem pobytu jsme měli v balíčku také večeři při svíčkách v této restauraci. Balíček jsem objednala jako dárek na oslavu našeho dvacátého výročí svatby. Usazeni jsme byli ke stolu na terase a dostali jeden jídelní lístek. Po chvíli kdy jsme s partnerem koukali do jednoho lístku přišel usměvavý číšník, který nám objasnil objednávání, to jest co dle voucheru na večeři si objednat můžeme a co ne. Objednala jsem si tedy pro začátek domácí limonádu. Limonáda prý už nebyla a tak jsem si objednala Mattoni a zvlášť Aperol, protože jsem nechtěla Aperol spritz, který byl také v nabídce. Chtěla jsem si ho jen namíchat s tou matonkou, bez ledu. Dostala jsem matonku a aperol spritz. Po chvilce nám byl donesen i druhý lístek. Požádala jsem o popelník a objednala zbytek. Rajčatová polévka byla skvělá a horká, kulajda bohužel studená s úplně ledovým vajíčkem. Porce kulajdy byla oproti rajčatové poloviční. Dál jsem měla kachnu se zelím a knedlíkem. Požádali jsme o příbor, který na stole stále nebyl. Knedlíky na řezu byly oschlé, jako ohřáté v mikrovlnce? Kachna na tom byla podobně, kůžička rozblemcaná ( prostě žádná křupavá kůrčička), maso místy oschlé, jako ohřáté z mikrovlnky. Zelí bylo ochucené dobře. Manželův králík byl dle mého obyčejný, bez nápadu, omáčka mi nechutnala. Jako dezert mi byla doporučena čokoládová pěna. Opravdu jsem již ochutnala po celém světě hodně podob tohoto dezertu a mám ji ráda. Tato pěna byla velmi málo sladká, struktura hutná a těžká. Znovu jsem požádala o popelník, který nám byl již ochotně donesen. Svíčky jsem se nedočkala :) a atmosféra nulová. Díky spoustě nedostatků se tato večeře rozhodně nedala považovat za nějaký zážitek. Obsluha se zdála milá, ale poněkud chaotická a rozhodně jsem se necítila dobře, když jsem stále musela o něco žádat. Nedonést dva jídelní lístky a příbory mi pak přijde vyloženě mimo. Podobné problémy měl i pár vedle u stolu. Celkem nás však v restauraci bylo jen pár a tak jsem ještě dlouho přemýšlela nad tím, v čem je asi chyba.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Kika P.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

203 recenzí od naší komunity

5 recenzí
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Výborné jídlo”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 2. října 2016 prostřednictvím mobilu

Jídlo i obsluha super. Ceny vysoké,ale kde v krumlově ne. Hezká terasa. Obsluha byla moc milá,na nic jsme nemuseli čekat.

Navštíveno v říjnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Tereza K.
81 recenzí
62 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 12 bodů za pomoc
“Bajecne !!!”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 16. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Uzasne misto v centru Krumlova, krásná teraska, perfektni obsluha, jednoduche menu kde si urcite vyberete, bez dlouhého čekání - ač meli plno.

Sice trochu drazsi, ale co v Krumlove je za jine ceny. Odpovídá kvalitě - ne-li lepsi !

Urcite doporučujeme !

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli David M.
České Budějovice, Česká republika
8 recenzí
8 recenzí restaurací
“"Kulinářský zážitek"”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 7. srpna 2016

Návštěva této restaurace byla zážitkem díky spojení krásného prostředí a kuchařského umění pana Jiřího Houšky. Vepřová panenka se savojskou kapustou neměla chybu, stejně jako "sladká" kulajda. Třešničkou na dortu potom byla přítomnost sympatické paní Dagmar Mulligan. Tleskám majitelům restaurace, protože najít v dnešní době personál, který rozumí své práci, kterého práce baví a který je sehraný, je opravdu umění. Vysoce nasazená laťka.

Poděkujte uživateli modroocka.
Praha, Česká republika
14 recenzí
13 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Skvělá večeře”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 3. srpna 2016

Nejlepší králík v Krumlově , úžasné :-) nikam jinam než sem na večeři :-) výborná káva milá obsluha ,

Poděkujte uživateli Andula67.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jakub Restaurant, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Jakub Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!