“večere s manželkou a mimčem”

Jakub Restaurant
Kuchyně: Restaurace, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: In honour of Jakub Krcin, the cuisine on offer is in particular based on dishes from fresh freshwater and sea fish. Guests can choose roast fillet of carp with caraway seed or vacuum cooked fillet of pike-perch with saffron risotto and milk froth or gilt-head sea bream in a sesame seed crust. But the head chef has also thought of guests looking for Czech classics such as South Bohemian Kulajda, confit duck leg or pancakes with blueberry sauce. Wines which complement our dishes have been carefully chosen for the wine list. Guests will in particular find Moravian wines here, but also wines from Alsace, Burgundy, Wachau or Friuli. In cooperation with the superb wine grower Petr Nejedlik from the Dobra vinice winery, we have managed to arrange first class white and red Cuvee Jakub designated for our establishment alone.
Recenzováno: 30. září 2017

Přístup, který si mne získal. Velmi milý personál, který nás i s kočárkem vtlačil do svého harmonogramu a dopřál nám krásný a pohodový večer plný dobrého jídla přes to, že je čekala skupina turistů. Po zkušenostech s Le Jardin byla laťka nastavena vysoko, nicméně ač jídlo možná nedosahovalo takových chuťových kvalit, bylo neméně dobré a díky přístupu pána z obsluhy jsem se cítil značně lépe než ve dříve zmíněné restauraci. Rozhodně doporučuji. Kromě polévky a ryby doporučuji i nějaký domácí zákusek, tak jsem si dlouho nepochutnal a to sladké normálně jím jenom k snídani!

Poděkujte uživateli Jan H.

Recenzováno: 29. září 2017 prostřednictvím mobilu

Klidna vecere v prijemnem prostredi s velice kvalitni a profesionalni obsluhou. Jidlo velice jednoduche, ale chutne. Cerstvy pstruh. Doporucuji

Poděkujte uživateli Honza B.
Recenzováno: 28. srpna 2017

Krumlov se za leta hodně změnil k lepšímu. Tady jsme usedli venku a dali si špagety po uhlířsku a candáta s bramborem, bylo to prima jídlo. Usměvavá obsluha nám nabídla výborný dezertík s kávou, na víc už nebyl čas. Je tady krásně!

Poděkujte uživateli vlad82017.
Recenzováno: 27. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace vypadá velmi krásně, bohužel je jídelní lístek zklamáním.
Na českou kuchyni jsou ceny přehnané a porce malé.
Chybí těstoviny a saláty, které bych velmi ocenila pro děti.
Je to škoda.

Poděkujte uživateli GwenLey75.
Recenzováno: 22. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme tu při pobytu v Krumlově na večeři. Restaurace se nachází v krásném hotelu Krčínův dům přímo v pěší zóně v historickém centru. Restaurace má hezký interiér, my jsme nakonec seděli na zahrádce kde bylo příjemné posezení. Ceny jsou trochu vyšší ale kvalita tomu odpovídá. Jídlo bylo velmi dobré, zejména polévka Kulajda. Obsluha byla také profesionální a příjemná. Rozhodně doporučuji tuto restauraci, která stojí za návštěvu .

Poděkujte uživateli PragueDavid.
ckrumlov, General Manager v zařízení Jakub Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. srpna 2017

Dobrý den pane Davide,
děkujeme za Vaši návštěvu a zaslané hodnocení naší restaurace Jakub.
Jsme potěšeni Vaší spokojeností a budeme se těšit na další návštěvu.
S pozdravem z Krumlova.
Petr Zemek

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jakub Restaurant, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Jakub Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!