“Výborný oběd”

Jakub Restaurant
Kuchyně: Restaurace, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: In honour of Jakub Krcin, the cuisine on offer is in particular based on dishes from fresh freshwater and sea fish. Guests can choose roast fillet of carp with caraway seed or vacuum cooked fillet of pike-perch with saffron risotto and milk froth or gilt-head sea bream in a sesame seed crust. But the head chef has also thought of guests looking for Czech classics such as South Bohemian Kulajda, confit duck leg or pancakes with blueberry sauce. Wines which complement our dishes have been carefully chosen for the wine list. Guests will in particular find Moravian wines here, but also wines from Alsace, Burgundy, Wachau or Friuli. In cooperation with the superb wine grower Petr Nejedlik from the Dobra vinice winery, we have managed to arrange first class white and red Cuvee Jakub designated for our establishment alone.
Recenzováno: 31. prosince 2017

Restaurace kousek od náměstí, interiér pěkný a noblesní, obsluha profesionální. Paštika z kachních jater famózní, bagetky tu představují dva krajíčky bagetky, ideální by byly aspoň tři krajíčky (já jsem minimalista, ale tohle bylo hodně minimalistické). Kulajda výborná. Vepřová panenka dobře ochucená a připravená, příloha rizoto s chorizem a fava fazolkami výborné. Pivo dobře ošetřené. Ceny za jídlo vyšší, ale odpovídají kvalitě. Ceny za nápoje taktéž vyšší, dle mého skromného názoru a cen v Krumlově, trošku přepálené.

Poděkujte uživateli Petr F.

Recenzováno: 11. prosince 2017

Jídlo výborné, ale obsluha a čekací doba katastrofální. Na předkrm jsme ve dvou čekali 45 min a když jsme se paní obsluhující slušně zeptali po 30 minutách, zda by to mohla trochu popohnat, tak nepříjemně odvětila, že mají plno a jde to postupně. Omluvy jsme se nedočkali. Vždyť snad v sobotu počítám s tím, že mám plno, nebo? Perlení v proseccu žádné, přičemž se pan číšník přišel dohadovat, že tam je. Doneseno ve sklenici na bílé víno, nikoliv ve sklenici na šumivé, to vypovídá o všem...

Poděkujte uživateli PetraTree.
Recenzováno: 30. září 2017

Přístup, který si mne získal. Velmi milý personál, který nás i s kočárkem vtlačil do svého harmonogramu a dopřál nám krásný a pohodový večer plný dobrého jídla přes to, že je čekala skupina turistů. Po zkušenostech s Le Jardin byla laťka nastavena vysoko, nicméně ač jídlo možná nedosahovalo takových chuťových kvalit, bylo neméně dobré a díky přístupu pána z obsluhy jsem se cítil značně lépe než ve dříve zmíněné restauraci. Rozhodně doporučuji. Kromě polévky a ryby doporučuji i nějaký domácí zákusek, tak jsem si dlouho nepochutnal a to sladké normálně jím jenom k snídani!

Poděkujte uživateli Jan H.
Recenzováno: 29. září 2017 prostřednictvím mobilu

Klidna vecere v prijemnem prostredi s velice kvalitni a profesionalni obsluhou. Jidlo velice jednoduche, ale chutne. Cerstvy pstruh. Doporucuji

Poděkujte uživateli Honza B.
Recenzováno: 28. srpna 2017

Krumlov se za leta hodně změnil k lepšímu. Tady jsme usedli venku a dali si špagety po uhlířsku a candáta s bramborem, bylo to prima jídlo. Usměvavá obsluha nám nabídla výborný dezertík s kávou, na víc už nebyl čas. Je tady krásně!

Poděkujte uživateli vlad82017.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jakub Restaurant, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Jakub Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!