“skvělé jídlo !”

Jakub Restaurant
Kuchyně: Restaurace, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: In honour of Jakub Krcin, the cuisine on offer is in particular based on dishes from fresh freshwater and sea fish. Guests can choose roast fillet of carp with caraway seed or vacuum cooked fillet of pike-perch with saffron risotto and milk froth or gilt-head sea bream in a sesame seed crust. But the head chef has also thought of guests looking for Czech classics such as South Bohemian Kulajda, confit duck leg or pancakes with blueberry sauce. Wines which complement our dishes have been carefully chosen for the wine list. Guests will in particular find Moravian wines here, but also wines from Alsace, Burgundy, Wachau or Friuli. In cooperation with the superb wine grower Petr Nejedlik from the Dobra vinice winery, we have managed to arrange first class white and red Cuvee Jakub designated for our establishment alone.
Recenzováno: 22. května 2018

po návštěvě několika restaurací v Krumlově, tohle konečně bez chyby, jídlo chutné, dobře upravené na talíři, skvělá obsluha a bezvadné prostředí, skvělá nabídka vín

Poděkujte uživateli pavel717.

Recenzováno: 14. května 2018

Tato restaurace vypadalo opravdu stylově, vždy´t se honosí jménem zakladatele rybníků v Jižních čechách. No, ale jídlo nebylo úplně top. Měl jsem co dělat abych nevrátil polévku. Né že by byla špatná, chuťově byla výborná , ale v kulajdě plavoalo naprosto studené ztracené vejce, a to si myslím, že by se stávat nemělo. Druhý chod, jak jinak v Jížních čechách, ryba byl opravdu výborně připraven. Ale prostě něco tomu celkovému dojmu chybělo.

Poděkujte uživateli Francouz2015.
Recenzováno: 14. května 2018

Jedná se o "profesionální" restauraci s dražším menu. Má hezkou zahrádku a jídlo je také dobré. Stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli Jakub Š.
Recenzováno: 18. března 2018

Český Krumlov neoplývá dobrou gastronomií a tak tahle restaurace je ve městě dozajista nadprůměrná. Pasta je al dente, kachní paštika je príma, výběr kvalitních vín je široký a za velmi slušné ceny, což už je skoro zázrak. Bohužel, vstoupíte-li do restaurace a číšník už si myslel, že ti, co odešli před vámi, jsou dnes poslední hosté, budete se muset smířit s jeho nulovou pozorností a ostentativním přehlížením. Co kdybyste se přece jenom ještě zvedli a šli jinam. My jsme se po chvíli pocitu nepatřičnosti dozvěděli, že kuchař odchází už v devět a na to, jestli česnek v Aglio olio peperoncino může být jen povařený a nikoliv usmažený do hněda, jsme dostali odpověď, že se bude muset zeptat, jestli je to možné. Možné to bylo a tak jsme si nakonec užili velmi příjemnou večeři se skvělým rakouským veltlínským. Bohužel, kávu v Krumlově neumí asi dobrou uvařit vůbec nikdo. Takže ani tady to nebyla žádná sláva.

Poděkujte uživateli Jan D.
Recenzováno: 23. února 2018

Po náročném dni jsme hledali, kde se najíst a zároveň nenechat majlant. Na Jakuba jsme narazili po delším hledání, ale rozhodně to stalo za to. Číšník na urovni, velice milý. Kulajda vynikající, Caesar i pstruh lahodné a velké porce a k tomu výborné Cuvee Jakub. Restauraci mohu jedině doporučit. Jen tak dal :)

Poděkujte uživateli MMPN22.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jakub Restaurant, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Jakub Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!