“Skvělé!”

Kuchyně: Americká
Možnosti stravování: Pozdě v noci
Možnosti stravování: Pozdě v noci
Recenzováno: 22. září 2017 prostřednictvím mobilu

Výborné originální nápoje, moc milí barmani, příjemná hudba a interiéry. Strávili jsme tam dva krásné večery a až budeme v Krumlově, určitě se vrátíme. Ideální volba po návštěvě kina, divadla nebo procházce. Rozhodně doporučuji!

1  Poděkujte uživateli Irishek.

Recenzováno: 22. září 2017 prostřednictvím mobilu

Nudný Krumlov - jen díky tomuto baru se tak lokální noční život nedá nazvat. Barmani perfektní, drinky výborné.

2  Poděkujte uživateli SixkillerBobby.
Recenzováno: 22. srpna 2017

skvělý bar, do kterého jsme došli úplnou náhodou. Zaujal nás především širokou nabídkou kvalitního alkoholu. Ochutnáno několik druhů alkoholu. Opihr + zázvorový gin, pentageli - Tretter drink - kvalita podobná, Mai Tai. ... ceny rozumné.
+kvalitní alkohol
+příjemná obsluha
+skvělá atmosféra místa
-málo místa

Poděkujte uživateli Filip H.
Recenzováno: 9. srpna 2017

Úžasný bar v krásném prostředí zámecké apotéky. Originální výborné drinky z nepřeberného množství kvalitního alkoholu Vám jedni z nejprofesionálnějších barmanů, co jsem v Čechcách zažila, namíchají klidně i na míru vaší chuti. Neuvěřitelná atmosféra, budu se tam těšit při každé návštěvě Krumlova.

Poděkujte uživateli Pavlína S.
Recenzováno: 1. srpna 2017

Kdo chce po dobré večeři strávit pár sklenek s přáteli, Apotheka nikdy nezklame:). Obsluha snad nikdy nespí a nabídka tekutých dobrot nepřeberná.

1  Poděkujte uživateli Libor K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Apotheka Cafe Bar, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Apotheka Cafe Bar? Sdílejte své zkušenosti!