“Skvělý podnik”

Kuchyně: Americká
Možnosti stravování: Pozdě v noci
Možnosti stravování: Pozdě v noci
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemné místo, které ma skvělou atmosféru, servis a drinky. Během víkendové návštěvy Krumlova jsme tento bar navštívili opakovaně. Pokud hledáte místo, kde ochutnáte jak evergreeny tak nové chutě a ještě si u toho můžete povídat, protože nemusíte překřikovat hudbu, tak dle mého určitě stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli kasparkab.

Recenzováno: 24. září 2020

V rámci víkendového loučení se svobodou jsme navštívily Apotheku. Dočkaly jsme se nejen skvělého drinku (Funky Fusion - pecka!), ale i vtipné a milé obsluhy barmanů, kteří se nenechali vyvést z míry ani profesionality. Díky moc za skvělý zážitek!

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli czechtravelgirlM.
Recenzováno: 19. září 2020 prostřednictvím mobilu

Krásný prostor, atmosféra a moc ochotná obsluha. A ty drinky?! Top! Ještě teď jsem z toho nadšená a rozhodně přijdu zas.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli fialkovaka.
Recenzováno: 31. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Bar s fantastickými drinky, skvělou atmosférou v prostorach bývalé zámecké lékárny a výbornou obsluhou, která skvěle pořadí s výběrem pití. Večerní návštěva je sice trochu loterie zda bude místo na sezení, ale rozhodně stojí za návštěvu.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli TheDarthRevan.
Recenzováno: 15. srpna 2020

Výborné drinky a koktejly. Personál milý i nad ránem. Trošku vyšší cena, ale stojí to za to. Nabídka dobrého alkoholu široká.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Šárka H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Apotheka Cafe Bar, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Apotheka Cafe Bar? Sdílejte své zkušenosti!