“I naslano super! :)”
Recenze MLS Creperie

MLS Creperie
Kuchyně: Kavárna
Recenzováno: 3. září 2018

Podnik jsme navštívily na doporučení recenzentů níže a super :) Daly jsme si slanou palačink a co velice oceňuji, tak těsto na slanou bylo jiné než na sladkou-hutné a porce byla opravdu sytá, že se člověk z toho i naobědval a cena akorát! Prostředí milé :)

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Žaneta F.

Recenzováno: 12. července 2018 prostřednictvím mobilu

Výborná palačinkárna přímo v historickém centru ČK, milý a rychlý personál. Sice stíněné prostory, ale s ohledem na vše ostatní se to dá skousnout. Palačinky chutnaly skvěle dětem i dospělím.

Datum návštěvy: červenec 2018
4  Poděkujte uživateli Lukas9CZ.
Recenzováno: 25. května 2018 prostřednictvím mobilu

Dala jsem si trdelník s malinami a zmrzlinou. Cena sice vyšší, ale byl moc dobrý. Původně jsem chtěla s vanilkovým krémem, ale už nebyl. Obsluha mě ještě odkázala na vedlejší pobočku, ale tam také neměli. Jinak byla moc milá a usměvavá :) Prostředí a design Creperie byl krásný

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli FluffyUni.
Recenzováno: 5. května 2018 prostřednictvím mobilu

Chtěl jsem dát 4,5 bodu. Protože to nejde, rozhodl jsem se pro pět díky vynikajícím palačinkám na sladko i slano, dobré kávě a milé obsluze. Snad jediná drobná výtka, čaj trochu silnější už od obsluhy... ale to je drobnost. Podnik doporučuji všem.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli 77pavelj.
Recenzováno: 3. března 2018

Super kafe, svařák a trdelník. Vracely jsme se sem asi 5x za dva dny. Velmi šikovný a milý personál.

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli Be I.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo MLS Creperie, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili MLS Creperie? Sdílejte své zkušenosti!