“Večerní káva”

Monna Lisa Bar and Gelateria
Kuchyně: Italská, Kavárna
Recenzováno: 29. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Za poslední 2 roky jsme zde již po třetí. Vždy výborné espresso, a jedinečný cheesecake. :) Opravdu doporučuji. Stojí za to pokud máte rádi italské espresso.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli P5471CUrobertg.

Recenzováno: 22. června 2018

V této kavárně nevíte, jestli náhodou nesedíte v Itálii, je tady italská pohoda.Výborná káva a zmrzlina, přílemné místo.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli aveevak.
Recenzováno: 2. května 2018

Pro nás osobně už po dva roky místo pro příjemnou zastávku na kávu Ristretto skutečně po italsku. Káva je lahodná s bohatou pěnou a vydrží vám z ní dobrá chuť po celý zbytek dne! Káva pochází z malé pražírny u Neapole, která patří kamarádovi majitele, a je složená z 80% arabiky a 20% robusty. Kávové boby jsou z Brazílie a Chille.
Aktuální cena (1.5.2018): 44 Kč.
A ještě k obsluze-velmi příjemní majitelé, kteří se na vás usmějí a potěší. Děkuji a zase arrivederci.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli stepanekhomole.
Recenzováno: 20. dubna 2018

Zapadli jsme sem náhodně - a byli velmi spokojeni! Káva výborná, jak se na Italy sluší, dorty lehké,domácí -lahodné (pistáciový se šlehačkou a marcarpone a hruškový s oříškovým korpusem). I aperol spritz musíme pochválit.
Za nás nejlepší cukrárna v Krumlově, i personál vstřícný a příjemný.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli henkovapavla.
Recenzováno: 1. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Pokud si chcte pochutnat na výborném espressu, tak toto je to správné místo kam vyrazit. Doporučuji!!!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli 356ondrejh.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Monna Lisa Bar and Gelateria, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Monna Lisa Bar and Gelateria? Sdílejte své zkušenosti!