“Hezký výhled a jídlo”

LEYLARIA Restaurant
Recenzováno: 27. listopadu 2019

Minulý weekend jsme navštívili toto hezké město! Na oběd šli jsme šli do Leylaria, nevím proč má takové střední recenze, ale nám všecko tam se líbilo! Jídlo bylo vynikající stejně jak i atmosféra této restauraci.

Poděkujte uživateli rosgaranel.

Recenzováno: 20. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nádherná restaurace velice příjemná obsluha a co dodat jídlo vynikající byli jsme s přáteli velice spokojeni rádi se sem budeme vracet mužů jen dodat děkuji moc za sebe i me přátele za úžasný zážitek celému týmu teto restaurace vřele doporučuji

Poděkujte uživateli mir0slavam_jac.
Recenzováno: 18. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Jelikoz jsme si chteli pochutnat na veceri a uzit si Krumlov se vsim vsudy, vybrali jsme si tuto restauraci, protože vypadala jako jedna z tech lepsich. Spatne tuseni zacalo uz pri nabidce vina. "Jake mate vino?" Červený a bílý... po dotazovani se jake vino vlastne maji v nabidce jsme se dozvedeli, ze "Veltlin" s pohledem servirky opravdu obtezujicich blbu. Po té jsme si objednali predkrm a hlavni jidlo. Predkrm prinesli asi po 30ti minutach, po dalsich 5timinutach prinesli hlavni chod. Pricemz jsem se dotazala servirky proc neprinesli hlavni chod az po predkrmu. Odpoved: Nevim, muzu se zeptat kuchare. Na dotaz, zda si mohou odnest zbytecny predkrm, nebot mi nam hlavni chod vystydl, nam bylo receno, ze klidne ale ze si ho zaplatime. O urovni jidla ani nemluvim. Absolutni propadak a nedoporucujeme ani jednou hvezdickou.

Poděkujte uživateli andreapD4539YZ.
Recenzováno: 15. července 2019

Moje první recenze na jídlo, co v životě píšu, ale tady si to prostě nemohu nechat pro sebe!
Obsluha neumí česky, to je ok, nemám s tím problém. Ale je to divné, v ČESKÝM Krumlově. Zašly jsme sem s mámou na pozdní večeři. Trochu jsem měla obavy, když jsem viděla, že je jídlo nafocené, to nepůsobí dobře, ale fotky vypadaly dobře, tak budiž.
To co přišlo bylo však naprosté zděšení. Vypíchnu tatarák. Který byl obložený nakrájeným máslem? What? Jakoby ho chtěli schovat. A chápu proč. Byl šedý, chutnal jako mrtvá myš. Bohužel moje máma je moc slušná a i tak to snědla, já bych to okamžitě vrátila.
Když se mě zeptali, zda nám chutnalo, tak jsem řekla pravdu a jsem za to ráda.
Tato restaurace se tváří luxusně, má vyšší cenovou kategorii, ale to co podává je něco, co už v životě nechci vidět. Měli byste se stydět.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Lucie O.
Recenzováno: 13. července 2019 prostřednictvím mobilu

Před večerním divadlem jsme sem zavítali na večeři. Obsluha byla vyborná. Přišli za námi přátelé a číšník nás přemístil k většímu stolu bez problémů. Byli jsme spokojeni.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Marie Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo LEYLARIA Restaurant, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili LEYLARIA Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!