“Předražená večeře”

Kuchyně: Grilovaná jídla, Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 27. dubna 2017

Vyrazili jsme sem protože nás zaujal název.
Odradit nás měly již prázdné stoly. Nicméně prostředí je velmi pěkné a tak jsme zůstali.
Obsluha byla milá, jídlo docela dobré, ale účet za něj rozhodně neodpovídal kvalitě.

Poděkujte uživateli kadkozde.

Recenzováno: 8. října 2016

výborné a netradičně připravené koleno... veselý pan číšník.. prostředí restaurace velmi pěkné.. bacha na hlavu až půjdete ven..

1  Poděkujte uživateli Tarishanka.
Recenzováno: 3. června 2016

Velice špatná a neochotná obsluha, studené jídlo, které nám bylo doporučeno, po první objednávce si nás už nikdo nevšímal. Ostatní hosté po dlouhém čekání odcházeli.

2  Poděkujte uživateli Jiří V.
Jan Hotels P, MOD v zařízení Grill Restaurant Katakomby, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. června 2016

Vážený pane,
Děkujeme za Vaši recenzi,kterou jste nám zaslal.Věřte,že každá recenze,kterou od hostů obdržíme je pro nás velkým přínosem,ať už je pozitivní,či negativní.Touto cestou bychom se Vám chtěli omluvit za personál této restaurace. Bude zjednána okamžitá náprava, která bude mít pro konkrétní zaměstnance neblahý dopad.

Do budoucna Vám můžeme slíbit to,že nic podobného se již opakovat nebude!

S pozdravem a přáním krásného dne

Recenzováno: 30. dubna 2016

V katakombach jsme byli jiz nekolikrat, muzeme rici, ze pri kazde navsreve ceskeho krumlova.Pecene koleno bylo vinikajici.

Poděkujte uživateli zdenek35.
Jan Hotels P, MOD v zařízení Grill Restaurant Katakomby, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. května 2016

Vážený pane,
Děkujeme moc za pěkný komentář na těchto stránkách.Velice nás těší, že jste byli u nás spokojeni a chutnalo Vám.Máte pravdu, že koleno, které si klienti objednají v Katakombách má vyjímečnou chuť a to proto, že jeho příprava trvá několik hodin a pak se ještě dopéká na ohni.

Budeme tedy moc rádi, pokud se k nám v budoucnu vrátíte a našich služeb opět využijete.

Se srdečným pozdravem

Recenzováno: 10. března 2016 prostřednictvím mobilu

Můžeme všem doporučit, milá obsluha, příjemné a klidne prostředí s live kuchyni na otevřeném ohni, grilu. Všem doporučujeme :)

Poděkujte uživateli Jiří M.
Jan Hotels P, MOD v zařízení Grill Restaurant Katakomby, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. března 2016

Vážený pane,
Velice děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.Jsme rádi , jste byl u nás spokojen a že Vám chutnalo.

Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

S pozdravem a přáním příjemného dne
Manager on Duty

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Grill Restaurant Katakomby, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Grill Restaurant Katakomby? Sdílejte své zkušenosti!