“Opět mile překvapená”

Restaurace U Hroznu
Recenzováno: 11. července 2016

Dnes jsem byla na jidle s kamarádko. Opět sjem si skvělě pochutnala, výborná obsluha,jídlo skvělé luxux!. Vřele doporučuj i, přijdu zase. Bára

Poděkujte uživateli Barca Z.

Recenzováno: 10. července 2016

Za mě určitě doporučuji. Jídlo bylo velice chutné z těch nejlepších surovin. Co se týče obsluhy a čistoty restaurace též nemůžu nic vytknout. Je tam moc krásně.Lidé se tam nají za velmi rozumné ceny,což se v Krulově moc často nenajde.

1  Poděkujte uživateli Anetka K.
Recenzováno: 26. června 2016 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo podprůměrné, zkažené. Vůbec mi nechutnalo protože kupují snad ty nejlevnější suroviny. Mají tam dokonce i zkažené brambory; že se nestydí!! Udělalo se mi nadlidsky zle. Nejhorší jsou ceny. Ne že bych byla skrblík, ale nezlobte se; 180Kč za ne moc dobrý steak to už je přehnané. Jediné co asi trochu za něco stálo byl řízek.

Poděkujte uživateli Malina55.
Recenzováno: 16. května 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi vstřícný přístup obsluhy. Chutné jídlo. Našemu dvouročnímu synovi zde také velmi chutnali hranolky i kureci řízek.

Poděkujte uživateli Tomas F.
Recenzováno: 4. května 2016

V chladném dubnovém počasí jsme hledali útulné místo na zahřátí, posezení a rychlou večeři. Našli jsme jej U hroznu. Zajímavé, příjemné prostředí, příjemná obsluha. Večeře (jak jinak řízek :-)) byla dobrá, všude čisto, za nás prostě OK

Poděkujte uživateli Broucek61149.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Hroznu, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace U Hroznu? Sdílejte své zkušenosti!