“Sem pouze na řízek ....”

Restaurace U Hroznu
Recenzováno: 6. února 2017

Neplánovaně jsme tu povečeřeli a odcházeli jsme znechuceni. Ceny za jídlo byly nadprůměrné, ovšem kvalita příšerná. Jako přílohu jsem si objednala rýži - dostala jsem slepené hroudy (zřejmě od minulého dne), které uvnitř ani nebyli moc teplé (toto za 50 Kč - ostuda!!!). Jídlo na talíři vypadalo jak v závodce, bez fantazie, bez oblohy. A ještě mezi masem a rýží hranolka!!! Manžel si též nepochutnal. Jen děti byly spokojené - dali si řízek s hranolkami a toto jídlo za 99 Kč bylo jediné, které ceně odpovídalo a které mohu doporučit dalším návštěvníkům. Jen díky tomu hodnotím jako "průměrné". Takže do této restaurace pouze na řízek, jinak nedoporučuji.

Poděkujte uživateli Jitka P.

Recenzováno: 1. ledna 2017

Jidlo se kvalitou a chuti rovnalo prumernym motorestum. Ceny o dost vyssi.. Takze hodne spatny pomer cena / kvalita. Prostredi zastarale a nepekne. Do toho ke mne a pritelkyni obsluha posadila ke stolu pro osm lidi dalsi dva pary. Takze jako v zavodni jidelne. Jedine kladne body bych dal za prijemny personal a lokalitu. Ale kvuli tomu se do restauraci nechodi.

Poděkujte uživateli jahanzprokesss.
Recenzováno: 28. července 2016 prostřednictvím mobilu

Pokud si chcete dat dobry rizek se slanejsimi hranolky za super cenu,tak budete spokojeni. Pokud chcete cokoliv jineho,tak se pripravte na nekvalitni drahe jidlo. Presolena mastna cesnecka nebo rozmrazena zelenina z pytliku s rozpatlanymi brambory jako hlavni jidlo bylo opravdu priserne. Ani jidla u okolnich stolu neypadala vabne.
Interier nevkusny a preplacany.
V krumlove je draho asi vsude,ale jdete se radeji najist jinam.

1  Poděkujte uživateli V M.
Recenzováno: 26. července 2016

Tak jsme byli zase hosty v této restauraci, jen místo s dcerou s přáteli a kromě toho, že se změnila obsluha (možná jiná směna), byl 200g řízek s hranolkami opět bězvadný. Nějak si nepamatuji, že bychom tu jedli něco jiného. Maso je jako dort, snad jen budvar je negativem :o)))
Jinak ostatní jídla poměrně dražší ceného úrovně.

Poděkujte uživateli RomulusGambrinus.
Recenzováno: 11. července 2016

Dnes jsem byla na jidle s kamarádko. Opět sjem si skvělě pochutnala, výborná obsluha,jídlo skvělé luxux!. Vřele doporučuj i, přijdu zase. Bára

Poděkujte uživateli Barca Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Hroznu, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace U Hroznu? Sdílejte své zkušenosti!