“Příjemné posezení, menší porce.”

Krumlovska Fontana
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 14. srpna 2018

Restauraci jsme navštívili několikrát, vždy s posezením na zahrádce na náměstí v centru města. Prostředí příjemné, obsluha také, rychlá a milá, jídla dobrá, ale poněkud menší porce. Celkově spokojenost a doporučujeme, pokud se chcete v centru Českého Krumlova v klidu najíst a zároveň nechcete utrácet horentní sumy za jídlo.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Zajdazz.

Recenzováno: 13. srpna 2018

Možná, že jsme měli smůlu na obsluhu i směnu v kuchyni. Nicméně myslím, že za ty peníze se najíte v blízkém okolí lépe.

Plusem byl výhled na fontánu a už celkem prázdné náměstí v podvečer. A servírka, která byla velmi milá a tak nějak si představuji obsluhu v restauraci. Pokud by nás kasíroval někdo jiný, nenechali bychom spropitné.

Mínusů bylo bohužel více. Obsluha (dva číšníci), jednoho bych tipla na nováčka nebo brigádníka, byl velmi mladý. Naprosto neprofesionální; stůl, který přišel zároveň s námi již měl polévku a my neměli objednáno ani pití. Těsně před placením se nás zeptala až servírka, jestli si ještě nedáme ještě pití.
Jídlo bylo opravdu velmi průměrné. Měla jsem kuřecí prsa s hermelínem a brusinkovou omáčkou + šťouchané brambory. Mrzelo mě, že omáčka nebyla zvlášť v mističce, jelikož nebyla moc dobrá a bohužel jsem měla celý sýr v ní namočený. Ale nic hrozného. Přítel si chtěl dát obyčejný kuřecí řízek v sezamu. Nicméně na naši prosbu, zda by šlo řízek obalit v normální strouhance nebo nechat tak, mu číšník řekl, že nelze. Řízky jsou tak nachystány a pak se opravil, že strouhanka je již se sezamem. Z toho jsme usoudili, že jde o polotovar a neobalují je na místě. Ale překvapilo mě, že nemohou prostě řízek udělat lehce jinak, navíc když mají v nabídce klasická prsa... Pokud nechci změnu menu a extrémní požadavky, předpokládám, že se vyhovět dá.
Oba jsme měli jako přílohu brambory. Ty byl buď dělány s octem nebo byly zkažené, protože byly velmi kyselé. Každopádně nám po této večeři nebylo nejlíp a pojítkem byla pouze příloha.

Obecně kvalita jídla, cena a úroveň obsluhy je průměrná, u obsluhy až podprůměrná. Ale předpokládám, že je to "turistická" restaurace a může si dovolit tyto ceny a chování. Za mě se najíte ve vedlejších uličkách lépe za stejnou nebo nižší cenu.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Dita F.
Recenzováno: 29. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Opět po roce jsme navštívili naši oblíbenou restauraci s terasou a jídlo bylo výborné, zákusek káva též. Spokojenost velka

Poděkujte uživateli jarkopencova.
Recenzováno: 22. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Obsluha je velmi dívná, ještě jsme nedokončili objednáni jídla ale servírka už odchazí, a museli jsme ji zastavit se slovy “Neni to všechno, ještě...” jidlo je v pohodě, ale nic vic.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Lars M.
1309eva, Vlastník v zařízení Krumlovska Fontana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. dubna 2018

Dobrý den, to je mi opravdu líto. Máme úplně novou směnu a děvčata se rozkoukávají. Doplňovaly je pouze brigádníci, tak je opravdu možné, že byly trošku ve stresu. ( ten den měly poprvé hodně lidí). Kuchyni máme opravdu daleko, tak vše trvá malinko déle.
Doufám, že se brzy zaučí a příště bude vše v pořádku. Přeji Vám příjemné cestování.
Eva Kopencová

Recenzováno: 2. dubna 2018

Průměrná až lepší kvalita jídla a obsluhy za lehce podprůměrné ceny (v rámci Českého Krumlova). Žádné kulinářské orgie - dostanete krátký a dostatečný výběr klasických jídel - svíčková, guláš, pstruh, kuřecí s hermelínem atd.

Poděkujte uživateli 118janz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Krumlovska Fontana, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Krumlovska Fontana? Sdílejte své zkušenosti!