“Výborné jídlo”

Restaurant Bohemia
Kuchyně: Evropská, Česká
Recenzováno: 14. června 2017 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme navštívili tuto restauraci a musim říci, že jsme si všichni moc pochutnali.
Manžel na rotěné na roštu/ a přes tu je opravdu odborník, zkouší ji skoro všude/, já na penne s kuřecim a sušený i rajčaty...fakt exkluzivní chuť a syn na plněných bram. knedlíkách.
Obsluha nakonec byla také skvělá a usměvavá.
Doporučuji.

3  Poděkujte uživateli Ataner1971.

Recenzováno: 18. ledna 2016

Velmi dobrá gastronomie a příjemná obsluha. Mohu jedině doporučit a to nejen svým přátelům a známým.

2  Poděkujte uživateli RadekKlimes.
Recenzováno: 30. října 2015

Dnes jsem navštívil tuto restauraci se svoji rodinou a dětmi. Meli jsme vynikající hovězí guláš, plněné knedliky s uzenym masem a těstoviny s kuřecí masem atd... Perfektní posezení, moc jsme si pochutnali. A obsluha byla velice příjemná.

4  Poděkujte uživateli Jaromír N.
Recenzováno: 18. října 2015 prostřednictvím mobilu

Dobré jidlo, krasne prostredi, rychla a prijemna obsluha a cisnik s tmavymi vlasy nejvetsi a stale usmevavy sympatak.

4  Poděkujte uživateli Discover413733.
Recenzováno: 10. října 2015 prostřednictvím mobilu

Velice špatné jídlo a nepříjemná obsluha.
Ve vývaru jsem měl kousky jakéhosi seaženého a seschlého těsta. Na dotaz co to je, mi bylo odpovězen že je to speciální kapalné.

1  Poděkujte uživateli FLudek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Bohemia, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurant Bohemia? Sdílejte své zkušenosti!