“Cekali jsme vic”

Restaurant Bohemia
Kuchyně: Evropská, Česká
Recenzováno: 27. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Dlouho jsme se nemohli rozhodnout, kterou z místních restauraci navštívit. Nakonec padla volba jít sem.
Čekali jsme sice trochu víc. Nicméně za na místní poměry ucházející peníz slušná obsluha, dobrá nabídka, chutné jídlo.

Kulinářské zážitky zde asi nezazijete, ale hlad mít taky nebudete.

Poděkujte uživateli Samot_K_1.

Recenzováno: 13. února 2018

Možná je to tím, že jsem tam byla v únoru mimo hlavní sezónu, ale bohužel nemám co dobrého o tomhle podniku říct. Obsluha nevrlá a jídlo skoro nepoživatelné.

Poděkujte uživateli Viktorie M.
Recenzováno: 15. července 2017

Toto je podnik, který mohu komukoliv doporučit. Jídlo bylo výborné, výborně nachucené (např. smažený kapr či uzené v bramboráku). Ceny jsou přijatelné. Obsluha (servírka i číšník a vrchní) byla velmi rychlá, milá a úslužná. Nebyl problém s výměnou místa či jakýmkoliv požadavkem. Také WC bylo čisté.

2  Poděkujte uživateli Vladimír B.
Recenzováno: 14. června 2017 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme navštívili tuto restauraci a musim říci, že jsme si všichni moc pochutnali.
Manžel na rotěné na roštu/ a přes tu je opravdu odborník, zkouší ji skoro všude/, já na penne s kuřecim a sušený i rajčaty...fakt exkluzivní chuť a syn na plněných bram. knedlíkách.
Obsluha nakonec byla také skvělá a usměvavá.
Doporučuji.

3  Poděkujte uživateli Ataner1971.
Recenzováno: 18. ledna 2016

Velmi dobrá gastronomie a příjemná obsluha. Mohu jedině doporučit a to nejen svým přátelům a známým.

2  Poděkujte uživateli RadekKlimes.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Bohemia, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurant Bohemia? Sdílejte své zkušenosti!