Recenzováno: 30. dubna 2017

Velmi pekny, utulny hotel s umistenim hned vedle reky Vltavy. V blizkosti namesti, kde je spoustu restauraci a hlavne s vlastnim, hlidanym, parkovistem. Ubytovani moc pekne, snidane skvele! V hotelu nam doporucili dobove foceni v Atelieru Seidl, ktery se nachazi cca 100m od hotelu. Je to opravdu zazitek, ktery stoji za to.

• Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Zuzana J.
Recenzováno: 23. února 2017

Luxusně vybavený pokoj s historickým nábytkem, ochotná recepční, kvalitní služby. Umístění kousek od centra na velmi klidném místě. Samotné snídaně byly bohaté a kvalitní - studený i teplý buffet. Bohužel nebyl příliš doplňován, v případě ubytování větší turistické výpravy je třeba přijít na snídaní již v sedm hodin, pokud chcete využít veškeré nabídky.

• Datum pobytu: leden 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Pavel02.
Recenzováno: 29. srpna 2016

Po několikáté jsme navštívili tento hotel, léta zpět v pohodě, letos hrozné! Pokoj zaprášený, špinavé prádlo v koupelně po před.hostech. Snídaně naprostá katastrofa: neprostřené, špinavé stoly, obsluha nikde, jídlo téměř žádné. Servírku jsme po 10 min našli sedící v kuchyni a s velkou neochotou nám připravila míchaná vejce. Další pár se dožadoval aspoň šunky s vejcem, to prý není v ceně....

• Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) v páru
5  Poděkujte uživateli barboragolasova.
Recenzováno: 26. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Krasny hotel, uzasna kuchyne, pro pary doporucuji! Nemam absolutne co vytknout! Byl jsem spokojeny a nejradji bych jej navstivil znovu! Nevim, zda se za tu dobu něco nezmenilo, ale cenove je hotel z tech drazsich :-)

Datum pobytu: květen 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli dashercz.
Recenzováno: 3. dubna 2016

Hotel se nachází v městském parku v jednom z nejstarších historických domů v centru Krumlova. Je zde absolutní klid díky poloze v parku. Měli jsme krásný pokoj, hotel je dokonale čistý. Všichni z personálu jsou usměvaví a milí. Snídaně byla naprosto fantastická, restaurace má vlastní terasu s nádherným výhledem na projtější kostel a bývalou jezuitskou kolej. Snídně po ránu na prosluněné terase byla naprosto dokonalá, stejné jako večeře při svíčkách v hotelové restauraci. Velkou výhodou je vlastní parkoviště hotelu. Určitě se se m ještě nikdy vrátíme.

• Datum pobytu: srpen 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Patty F.