“Výborné pivo”

Kuchyně: Grilovaná jídla, Česká, Středoevropská, Gril
Vhodné pro: Velké skupiny, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 26. července 2018 prostřednictvím mobilu

Výborné pivo, jen dát trošku najevo, že vás tam rádi vidí. Beru v potaz hlavní sezónu, vedro i množství turistů, ale alespoň úsměv by pomohl.

Poděkujte uživateli petr19802017.

Recenzováno: 25. července 2018

Pokud chcete jít v Českém Krumlově někam na jisto za velmi dobrým jídlem a skvěle načepovaným pivem s příjemnou obsluhou, tak jděte do Depa. Jedinečné prostory s bezkonkurenční zahrádkou dodají vaší návštěvě na atmosféře. Byli jsme zde několikrát a vždy spokojeni. V sezóně doporučuji rezervaci. Je to skvělé místo také pro konání svatební hostiny! :-)

Poděkujte uživateli mireksliz.
ckrumlov, General Manager v zařízení Hostinec DEPO, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. července 2018

Milí pane Mirku, mnohokrát Vám děkujeme za Vaše návštěvy. Moc si ceníme Vaší spokojenosti a věříme, že si i nadále udržíme Vaši náklonnost a důvěru k Hostinci DEPO. Přejeme krásný čas v Krumlově.

Recenzováno: 17. července 2018 prostřednictvím mobilu

Plzeňské pivo bylo z tanku, chutné a skvěle vychlazené. Jídlo velice dobře upravené s vyváženou chuti. Pozitivem je i příjemná a klidná zahrádka.

Poděkujte uživateli Vita_Petru.
Recenzováno: 3. července 2018 prostřednictvím mobilu

Návštěva v době oběda na doporučení známých. Velmi příjemné prostředí, kupodivu tu bylo dost prázdno. Personál ochotný, rychlý, jídla jak co. Polévka za 60kč byla jalová trochu zklamáním. Smažený sýr za 150kč dobrý, salát s kuřecím masem taky, co můžeme vřele doporučit jsou místní taliány - cena je sice vyšší jak v Praze na Kampě, ale s tím je třeba v Krumlově počítat. Průměrná útrata za oběd pro 4 člennou rodinu bude tak 1200kč. Návštěvu mohu doporučit.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Tom C.
ckrumlov, General Manager v zařízení Hostinec DEPO, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. července 2018

Dobrý den pane Tome,
velmi Vám děkujeme za návštěvu a hodnocení.
Určitě se vynasnažíme, aby příště byla i polévka k Vaší spokojenosti.
Přejeme krásné léto.

Recenzováno: 23. června 2018 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme poprvé navštívili tuto restauraci. Ujal se nás mladý číšník, který měl na sobě černou vestičku. S takovým profesionálním přístupem jsem se dlouho nesetkala. Byl velmi milý a vstřícný. Ještě jsme ho museli pochválit u pana vrchního číšníka. Objednali jsme si řízek a guláš a náramně jsme si pochutnali. Restauraci určitě rádi opět navštívime. Moc vám děkujeme za krásný zážitek.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Odvarkova.
ckrumlov, General Manager v zařízení Hostinec DEPO, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. června 2018

Dobrý den paní Odvárková,
velmi Vám děkujeme za Vaši návštěvu a vyjádřenou spokojenost s našimi službami.
Moc si toho vážíme a těšíme se na další příležitost u nás DEPU.
Za celý kolektiv přeji krásné léto.
Petr Zemek

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec DEPO, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Hostinec DEPO? Sdílejte své zkušenosti!