“Průměr”

Pizzeria Cosa Vostra
Recenzováno: 3. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Pizzerie je na dobrém místě s krásným výhledem, ale ten je momentálně nesmyslně zapláclej dědou Mrázem a dalšími dekoracemi. Škoda. Jídlo průměrné, čaj z čerstvé máty za 55,-Kč je obyčejný sáčkový. Personál působí unaveně a nějaká starost o hosta se tu moc nenosí. Takže za mě jednou stačilo.

Poděkujte uživateli Helena B.

Recenzováno: 23. listopadu 2017

Navštívili jsme s kamarádkou restauraci ve čtvrtek odpoledne (mezi 15.-17. hodinou) a atmosféra restaurace byla velmi příjemná, obsluha velmi pozorná a ochotná a degustační zážitek též příjemným zpestřením dne. Líbila se mi klidná atmosféra, která nebránila mé konverzaci s kamarádkou, což jsme uvítali. Budoucí návštěvníky bych jen upozornil, že otevírací doba v pondělí je jen do 17. hodiny, oproti ostatním dnům, kdy je otevírací doba až do 22. hodiny. Rád toto příjemné místo navštívím zase :-).

Poděkujte uživateli Radek H.
Recenzováno: 2. října 2017

Moc hezké prostředí, pizza vynikající, nebyla ošizená, bohatě obložená.
Příjemná obsluha. Kousek od náměstí.

Poděkujte uživateli Marie S.
Recenzováno: 29. července 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace na krasnem miste,ale tim to konci!Misto bylo poloprazdne s jednou rezervaci,po dotazu na obsluhu,zda se muzeme usadit na nas pani cisnice vystekla,ze ma rezervaci pro devet lidi. Pres namitky,ze uvnitr je volno na nas obsluha jecela,ZE NAS TAM PROSTE NECHCE!!!

Poděkujte uživateli Eliška J.
Recenzováno: 5. července 2017 prostřednictvím mobilu

Fantastická pizzerie.
Skvělé vše od polévky , předkrmů až po křupavou tenoučkou pizzu.
Doporučujeme vřele

Poděkujte uživateli Lucie N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria Cosa Vostra, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Pizzeria Cosa Vostra? Sdílejte své zkušenosti!