“Vyborné”
Recenze Hospoda 99

Hospoda 99
Recenzováno: 22. září 2018 prostřednictvím mobilu

Rychlá a všímavá obsluha,jídlo ( burgery ) velmi dobré,ceny odpovídající.Hodně dobré venkovní posezení,čisté toilety.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli radovann2014.

Recenzováno: 10. září 2018

Včera v odpoledních hodinách jsme si šli posedět, že si dáme večeři. Bohužel jsme měli trošku jinou představu jídla, než nám nabídli v jídelním lístku. Tak jsme se zvedli, poděkovali a s pozdravem odcházeli. Když jsme vycházeli ven ze dveří, přilétl od baru mokrý hadr, který se odrazil o zeď vedle vstupních dveří a spadl na zem.
Věřte mi, že do téhle restaurace už nepůjdu...

Datum návštěvy: září 2018
1  Poděkujte uživateli JanaCK69.
Recenzováno: 31. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Tohle misto hned za hradbami stareho mesta je prijemnym prekvapenim. Skvele jidlo, mila obsluha a prijemne posezeni na zahradce s vyhledem na mesto. Jejich zelnacka a burgery jsou super.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli phouska.
Recenzováno: 27. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Zašli jsme v sobotu na večeři v 5ti lidech. Seděli jsme hned vedle baru, obsluha tedy chodila kolem pořád, obsah stolu je ale moc nezajímal. Polévka přišla celkem rychle, ale talíř jsme pak měli na stole celou dobu, než přišlo druhé jídlo. Museli jsme talíř zvednout, aby mohli pak položit druhé jídlo.
Pití jsme dostali, ale pak už se nikdo nepřišel zeptat, jestli si dáme další, když už máme dopito. Museli jsme si sami říkat na baru.
Také když přišla skupina cizinců, že mají rezervaci, tak číšníci mezi sebou měli na ně neslušné kecy.
Jídlo bylo docela dobré, obsluha rozhodně neměla svůj den.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Jindřich B.
Recenzováno: 30. července 2018 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme byli na jídle a trošku posedět. Jídlo bylo na Krumlov standartní ceny kolem 200,č za porci. Obsluha byla na můj vkus pomalá a neochotná. Asi se nepotrebuji vracet.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli 32kl_rkak.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hospoda 99, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Hospoda 99? Sdílejte své zkušenosti!