“Výborná restaurace, avšak na 5* by jídlo mohlo být o něco výš”

Hotel Růže - Restaurace
Recenzováno: 12. října 2017

Restaurace je v příjemném středověkém designu, obsluha naprosto výborná! Umí poradit i profesionálně vystupovat! Co se týče jídla, zde mám trošku výtku - chybělo tomu lehce dotažení....Omáčce chyběl nápad, toast byl velmi obyčejný...prostě má očekávání byla větší než realita...Ale celkově hodnotím velmi pozitivně.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Lucia444444.
Jan Hotels P, Manager v zařízení Hotel Růže - Restaurace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. prosince 2017

Milá Lucio,

děkujeme za milou zprávu a jsme rádi, že jste si v naší restauraci pochutnali. Budeme rádi, pokud budeme mít možnost Vás opět brzy pohostit.

S přátelským pozdravem,
Management restaurace

Recenzováno: 12. prosince 2016

Velice milý a ochotný personál. Pouze by mělo být víc číšníků a servírek, když přijede více lidí, tak chudáci kmitají a jsou celý schváceni, aby byla rychlá obsluha. Jídla jsou všechna velice chutná

Datum návštěvy: listopad 2016
1  Poděkujte uživateli 8 111 953.
Recenzováno: 29. srpna 2016

V Českém Krumlově jsme navštívili několik restaurací, které se nachází na prvních příčkách hodnocení restaurací, všude jsme se setkali s naprosto průměrným jídlem, ale tady je jídlo naprosto skvělé. Při poslední návštěvě Krumlova jsme byli v restauraci Růže 3x a po každé si dali jiné jídlo a vždy bylo naprosto skvělé. Jejich jelení steaky jsou naprosto úžasné. Milá, příjemná a profesionální obsluha, kvůli které jsme se také částečně do této restaurace rádi vrátili. Naprosto úžasná terasa s posezením, kde jsme v turisty přeplněném Krumlově našli klid a krásný výhled. Určitě se sem budeme při dalších návštěvách tohoto nádherného města rádi vracet.

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli 570petra.
Recenzováno: 28. července 2016

Jelikož jsme již měli dost špatných pokrmu z okolí vsadili jsme na jistotu a zvolili tuto restauraci podle Grand restaurant festivalu. A nezklamala nás. Polévka, hlavní chod i dezert vynikající. Za nás naprostá spokojenost!

Datum návštěvy: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli dsimca.
Recenzováno: 3. května 2016

Vše naprosto na úrovni,veškeré služby včetně kvality stravování ochotou obsluhy a celého personálu až po čistotu a úklid. Mohu všem jen doporučit. Zdeněk S.

Datum návštěvy: duben 2016
Poděkujte uživateli skorezd.
Jan Hotels P, MOD v zařízení Hotel Růže - Restaurace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. června 2016

Vážený kliente,
Děkujeme Vám moc za sdílení milého příspěvku na těchto stránkách.
Věřte, že spokojenost zákazníků je pro nás tou největší odměnou.Jsme velmi rádi, že jste byli s našimi službami a kuchyní spokojeni a budeme se těšit na Vaší další, případnou návštěvu.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Solfronková Markéta
Manager on Duty

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel Růže - Restaurace, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Hotel Růže - Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!