“Místní hospoda”

Travel Hostel Restaurant
Kuchyně: Východoevropská
Recenzováno: 4. ledna 2020

Hledali jsme na vánoce s dětmi kde se najíst. Překvapila nás nízká cenová kategorie, obrovské porce. Jídlo chutné. Obsluha příjemná. Téměř většina místních lidí a málo turistů.:-))))

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Madlenkakub.

Recenzováno: 29. září 2019

Výborná kuchyně a skvělé ceny, kort na Český Krumlov. Obsluha příjemná a ochotná. Prostě super. Moc se nám líbilo a chutnalo...

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Pavlina T.
Recenzováno: 26. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Po precteni recenzi jsem cekala dobre cemy za fajn setvis a dobre jidlo. Jidlo byloskvele, pivo taky, ceny na lokalitu perfektni. Mohu jen doporucit!!!

Poděkujte uživateli duotuko.
Recenzováno: 23. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Na to, že je podnik na velmi frekventovaném místě, tak ceny jsou velmi přívětivé.
Svíčková průměr, smažený sýr normál. Vepřová pečínka s kapustou a br. knedlíkem výborná. Jenom česnečka byla opravdu slabota.

Poděkujte uživateli Kristofovic.
Recenzováno: 10. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Poprvé když jsem byla v této restauraci byla jsem mile překvapená. Při další návštěvě o pár měsíců později jsme byli velice zklamáni. Špagety Aglio Olio-porce byla tak pro děti z mateřské školky. Což nás velice naštvalo když paní o pár stolů dal přinesli porci dvojnásobnou. Z napojoveho listu jsme si vybrali aby nám slečna skoro na skoro vše řekla že nemají. Záchody jsou příšerné opravdu špinavé. Na jídle jsme si jinak pochutnali. Doufáme že při další návštěvě budeme spokojenější.

Poděkujte uživateli kacak3_3-B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Travel Hostel Restaurant, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Travel Hostel Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!